in

Jej córeczka otworzyła pudełko lodów. To, co w nim było, przyprawia o dreszcze.

Co jakiś czas do sieci trafiają zdjęcia produktów, w których znalazło się coś, co nigdy nie powinno się tam znaleźć. Jedno z ostatnich „odkryć” zaskoczyło niemalże wszystkich internautów. Pewna kobieta otworzyła pudełko lodów i zobaczyła tam… zamrożoną żabę.

Zdjęcie wprowadza w osłupienie. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy.

Żaba w pudełku lodów

Nie ma wątpliwości co do tego, że lato jest najlepszą porą roku na lody. Chcemy się nieco ochłodzić, dlatego kupujemy w sklepie ulubione smaki, by rozkoszować się nimi wraz z bliskimi. Nie jesteśmy jednak w stanie przewidzieć, że w pudełku lodów, które właśnie kupujemy, znajduje się zamrożona żaba.

Taką właśnie sytuacja miała Tracy Wemelt Holtman w supermarkecie Hy-Vee. Kupiła ulubione waniliowe lody, a kiedy jej córka zabrała się za ich rozpakowywanie, kobieta zamarła. Na wierzchu znajdował się niespodziewany gość.

„Kupiłam te lody Blue Bunny w Hy-Vee. Moja córka Morgan otworzyła je dziś wieczorem i spójrz, co w nich było. To musi pochodzić z fabryki (…). Chyba odniosę lody z powrotem do sklepu, bo nie uwierzą mi, jeśli tylko im to opowiem.” – opowiada Tracy.

Jak się okazało, oprócz żaby znajdowało się tam coś, co przypominało „nogi owadów”. To by wyjaśniało, dlaczego żaba zawędrowała w takie miejsce.

Producent Blue Bunny skomentował zajście:
„Wells Enterprises wszczęło dochodzenie w sprawie tego incydentu natychmiast po otrzymaniu o nim informacji, oprócz skontaktowania się bezpośrednio z poszkodowanym konsumentem. Przedmiotowy produkt jest wytwarzany przez firmę Wells Enterprises i dzięki naszemu dochodzeniu potwierdziliśmy, że nie mogło to nastąpić podczas naszego procesu produkcyjnego, ale miałoby to miejsce po opuszczeniu przez produkt naszego zakładu. Bezpieczeństwo produktu jest naszym najwyższym priorytetem w Wells, a my konsekwentnie osiągamy najwyższe standardy jakości w naszych zakładach i procesach produkcyjnych. Posiadamy solidne systemy jakości i stale oceniamy nasze standardy i procesy, aby zapobiec takim sytuacjom”.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródła: learnmawson.com, www.indietoaster.com, www.facebook.com, finance.yahoo.com