in

39-latek uderzył pasażerkę autobusu bez powodu. Porażające nagranie, policja wydała komunikat.

Pod koniec lipca tego roku w autobusie miejskim w Gorzowie Wielkopolskim doszło do czegoś, co po prostu nie mieści się w głowie. Jedna z pasażerek została zaatakowana przez mężczyznę, który siedział obok niej.

Nagranie opublikowane przez gorzowskich policjantów wstrząsnęło internautami. Sprawca został już zatrzymany i poniesie surowe konsekwencje za to, co zrobił.

Zaatakował pasażerkę autobusu

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak mężczyzna wchodzi do autobusu na wysokości ulicy Piłsudskiej, po czym zajmuje miejsce obok jednej z pasażerek. Chwilę później nagle uderza ją w twarz i wysiada na kolejnym przystanku. Pasażerka od razu pobiegła na policję zgłosić napaść. Kobieta była bardzo przerażona.

Przez ostatnie tygodnie próbowano znaleźć napastnika i w tym celu udostępniono nagranie mające ułatwić ustalenie jego tożsamości. W dniu wczorajszym mężczyzna w końcu trafił w ręce policji. Sam przyznał się do winy, jednak nie potrafił powiedzieć, dlaczego dopuścił się takiego czynu. Usłyszał on zarzut naruszenia nietykalności cielesnej w miejscu publicznym i bez konkretnego powodu.

39-latek ma nad sobą dozór policyjny. Nie może także zbliżać się i kontaktować z poszkodowaną.

Koniecznie obejrzyj nagranie poniżej!

Źródło: Twitter/Policja