fot. youtube/Zack D. Films
in

Z czego robione są batony KitKat? Wszystko wyszło na jaw, nagranie ma 8 mln odsłon

Batony KitKat są uwielbiane przez wielu Polaków. Czy zastanawiałeś się kiedyś, co można znaleźć w składzie? Z czego tak naprawdę powstaje ta słodka przekąska? Pewien YouTuber postanowił zdradzić tajemnicę, która w momencie zszokowała internautów.

KitKat to baton, który ma oryginalny smak. Dużą popularnością cieszą się ciasta z jego dodatkiem. Oprócz tego niektórzy dodają go do koktajli. Co tak naprawdę znajduje się w tych słodyczach?

Cała prawda o KitKatach

W miniony piątek, tj. 14 października, na kanale Zack D. Films na YouTube pojawiło się nietypowe nagranie. W niecały tydzień zdobyło 8 mln wyświetleń. Internauci chcieli poznać prawdę na temat chętnie wybieranych przez nich batonów.

Z czego powstają te słodycze? Autor nagrania stwierdził, że może to „bardzo zaskoczyć”. Jak się bowiem okazuje, batoniki mają w sobie pokruszone KitKaty, które nie zostały dopuszczone do sprzedaży.

„Zamiast je wyrzucać, drobno je kruszą i dodają cukier” – wyjaśnia YouTuber.

I dodaje:

„W środku KitKata znajdują się po prostu KitKaty” .

W procesie powstawanie tych batonów biorą udział jedynie te produkty, które nie przeszły kontroli jakości ze względu na złą wagę lub kształt. Nie znajdziemy tam w żadnym razie czegoś niejadalnego.

Internauci są w szoku. Pod nagraniem pojawiła się lawina komentarzy. Niektórzy są zdania, że to „przeniesienie recyklingu na zupełnie nowy poziom”.

A Wy? Co o tym sądzicie? Dajcie znać!