in

49-latka regularnie ogląda z synami filmy dla dorosłych. Ma w tym konkretny cel.

Kiedy wydaje ci się, że już nic nie może cię zaskoczyć, nagle pojawia się coś, co pokazuje, jak bardzo się mylisz. Historia popularnej indonezyjskiej piosenkarki zadziwi każdego. Podczas jednego z wywiadów przyznała, że ogląda ze swoimi synami filmy erotyczne. Według niej jest to wspaniała metoda edukacji.

Internauci są oburzeni tym, co robi kobieta. Czegoś takiego jeszcze nie widzieli – według nich to po prostu niedopuszczalne!

Mama ogląda filmy dla dorosłych z synami

Wahyu Setyaning Budi, znana jako Yuni Shara, jest indonezyjską piosenkarką pop. W zeszłym tygodniu w sobotę powiedziała w wywiadzie, który można obejrzeć na YouTube, że ogląda z synami filmy dla dorosłych. Szokująca informacja pozostawiła niesmak wśród wielu osób.

Według 49-latki to dobry sposób na to, jak sprawić, aby jej dzieci były bardziej otwarte i nie bały się mówić o tym, z czym mają problem. Poza tym kobieta nie zamierza być staromodna.

Shara spytała nastolatków o to, czy podoba im się wspólne oglądanie filmów erotycznych.

„To był krok za daleko, dlatego zazwyczaj poprzestaję na pytaniu, czy tego typu forma oglądania im odpowiada. Synowie mówią zazwyczaj, że powinnam przestać to robić. Wtedy tłumaczę im, że to zupełnie normalne” – tłumaczy.

Według mamy nie jest możliwe, aby w dzisiejszych czasach nastolatkowie nie oglądali pornografii. Podobnego zdania jest siostra gwiazdy Kris Dayanti. Do sprawy odniósł się także psycholog Agstried Piether.

„Kiedy nakryjemy nasze dziecko na oglądaniu filmów erotycznych, nie powinniśmy się złościć. Jeżeli zabronimy mu tego, prędzej czy później będzie oglądać tego typu filmy w tajemnicy. Dzięki rozmowie, możemy uczyć dziecko o seksie. Nastolatkowie nie powinni czerpać o nim wiedzy tylko z filmów erotycznych” – podkreślił.

Internauci są mocno zaniepokojeni metodami wychowawczymi kobiety. Według większości „pewne podróże należy odbywać samotnie”.

Źródło: o2.pl