in

Rodzice dali synowi na kolana maleńką siostrzyczkę. To, co dla niej zrobił, wycisnęło im łzy!

Minęło niewiele czasu odkąd mama i tata postarali się o nową pociechę. Podczas gdy martwiło ich to, że pierwsze dziecko kiepsko zareaguje na nową osóbkę skupiającą całą swoją uwagę, stało się zupełnie inaczej… chyba nie mógł być bardziej podekscytowany siostrą! Poczuł to już w chwili, kiedy rodzice umieścili ją na jego kolanach.

Ostatnio zatrzymali się w przedpokoju, by usłyszeć, jak śpiewa „You Are So Beautiful”. Wiedzieli, że nie mają się już o co martwić!


Chociaż większość z nas uważa, że „You Are So Beautiful” to jedna z miliona piosenek o miłości, prawda jest nieco inna. Współscenarzyści, Billy Preston i Bruce Fisher, stworzyli piosenkę jako sposób na uhonorowanie matki Prestona. Była aktorką i siłą przewodnią w życiu Prestona. Kiedy więc dowiedział się, że jeden z jego muzyków korzysta z tej piosenki podczas koncertu, by rozkochać w sobie kobiety, Preston był wściekły. Natychmiast do niego zadzwonił. Joe Cocker wydał wolniejszą wersję piosenki Prestona i Fishera (wersja, którą wszyscy znamy) jeszcze w tym samym roku. Teraz jest to jeden z najbardziej znanych utworów muzycznych w historii.


Piosenka ma w sobie pełno emocji i piękną melodię, dlatego mama i tata zawsze śpiewali ją w domu. Po słyszeniu jej tak często, mały braciszek w końcu zdecydował się na serenadę dla swojej słodkiej siostrzyczki. Mama patrzyła z otwartymi ustami, gdy jej mały chłopiec tulił nowonarodzoną w swoich ramionach, delikatnie kołysał nią w przód i w tył, i śpiewał jej „You Are So Beautiful”. Tę chwilę zapamięta do końca życia. Sprawdź ten uroczy widok! Jesteśmy pewni, że będzie wspaniałym starszym bratem!