fot. instagram/yazemeenah
in

Uznano ją za najładniejszą babcię na świecie – Ma 65 lat i figurę modelki!

Swoim uśmiechem, stylem życia, urodą i figurą zasłużyła na miano najładniejszej babci na świecie. Ma 65-lata, a jej profil śledzi 180 000 fanów!

Yazemeenah Rossi mieszka w Malibu i zdobiła okładki dziesiątek pism, wzięła udział w niezliczonej ilości sesji i reklam. A karierę zaczęła w wieku 30 lat kiedy większość modelek przechodzi na emeryturę.

Ta kobieta od lat jest nazywana „najpiękniejszą babcią na świecie”, a zdjęcia na jej Instagramie śledzi ponad 180 000 fanów.

Trudno uwierzyć w jej wiek

Choć Yazemeenah nigdy nie korzystała z usług chirurgii plastycznej wygląda świeżo, kobieco i pięknie.

„Mimo że modeling jest zdominowany przede wszystkim przez młodych, to uważam, że znajdzie się też miejsce dla kogoś takiego jak ja. Dojrzałe, zadbane kobiety także są piękne!
Był czas, kilka lat temu, kiedy zaczęłam myśleć, rzeczy stopniowo zaczną się zmieniać i zaczniemy widzieć więcej starszych modeli, ale tak się nie stało. Wiem, jak to jest. Gdy się człowiek starzeje i myśli o tym w kółko i porównuje się do młodszych. Tak nie powinno być, ale niestety tak wygląda dzisiejszy świat. Nikt nie lubi, gdy ich skóra ulega grawitacji. Jednocześnie starzenie się jest czymś pięknym, ponieważ z upływem czasu stajemy się silniejsi”

 

Wiek to zdecydowanie stan umysłu

„Jeśli jesteś połączony ze swoim wewnętrznym dzieckiem, możesz naładować swoje akumulatory i utrzymać tę energię. Musisz mieć aktywne życie, pełne przygód i uśmiechu. I wiecie co? Nie ma czegoś takiego, jak magiczne triki, które sprawiają, że będziecie młodsi – to po prostu nie istnieje. Jak dotąd nie miałam żadnych operacji plastycznych. Sam pomysł, że miałabym się kłaść pod nóż, w momencie, gdy jestem całkowicie zdrowa, nie ma dla mnie większego sensu.”

Yazemeenah zdradziła kilka sekretów jej niebywałej witalności pomimo wieku.

„Używam dużo olejku na moją skórę. Na włosy nakładam olej rzepakowy. Raz w tygodniu szoruję skórę oliwą z oliwek i cukrem, a do tego codziennie jem awokado i organiczne mięso i ryby. Dużo się ruszam. Nie robię nic ponad to. Jednak uważam, że bardzo ważne jest to, żeby być ze sobą szczęśliwym w każdym wieku.”

 

My jesteśmy pod wrażeniem energii i wyglądu tej kobiety. A wy?

Fotografie: instagram/yazemeenah