in

Właściciel tego kotka zmarł kilka lat temu. Gdy zwierzak zobaczył go w telefonie, był wzruszony.

Jeśli należysz do osób, które uważają, że zwierzęta nie mają uczuć wyższych i nie potrafią kochać, to powinieneś koniecznie zobaczyć ten film.

O wiele łatwiej przychodzi nam uwierzyć w miłość i wierność psów niż kotów. Tymczasem i kociaki potrafią być szczerze przywiązane i kochać swoich właścicieli.

Kot z niedowierzaniem przyglądał się ekranowi telefonu, gdy zobaczył na nim twarz swojego pana, który zmarł kilka lat wcześniej. Z oddaniem i bez ustanku wpatrywał się w telefon i nie mógł przestać. W końcu położył na telefonie, żeby fizycznie poczuć swojego przyjaciela i móc się do niego przytulić….

Wszystko zostało nagrane

Jego wzruszającą reakcję nagrano i film znalazł się w sieci, poruszając serca milionów ludzi i lawinę komentarzy:

„A niektórzy nadal uparcie będą twierdzić, że koty nie mają żadnych uczuć. To bzdura! Sama mam kota, a on pokazuje mi miłość każdego dnia. Kota trzeba umieć rozumieć, a niestety nie każdy to potrafi.”

„Po obejrzeniu tego filmiku łzy same pociekły mi po policzkach. Mimo że minęło już parę lat od śmierci właściciela, to widać, że ten biedak nadal bardzo cierpi. Musiał być bardzo blisko ze swoim właścicielem.”
 
„To takie przykre. Każdy, kto uważa, że koty nie potrafią kochać, powinien obejrzeć ten filmik.”
 
Film możesz zobaczyć poniżej:
 

 
Ten kociak dowiódł, że koty także cierpią po stracie opiekuna. Choć są niezależne i chadzają własnymi drogami, kochają nie mniej niż psy, mimo, że nie zawsze to okazują.
 

 
Podziel się! Niech sceptycy uwierzą, że koty to czułe i piękne istoty!