in

Matka ze łzami w oczach próbowała połączyć głowę syna z jego ciałem. Ta prawdziwa historia jest wstrząsająca!

Wyznanie tego człowieka daje zupełnie inne spojrzenie na wiele spraw. Przede wszystkim stanowi jednak przestrogę, aby unikać kierowania pojazdami pod wpływem alkoholu.

Być może ktoś zastanowi się dwa razy, zanim usiądzie za kółkiem stanowiąc potencjalne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych.

„Jestem sanitariuszem w San Diego. Choć nigdy nie publikuję informacji na portalach społecznościowych, tym razem postanowiłem zrobić wyjątek. To, co mam do powiedzenia jest bardzo ważne, więc mam nadzieję, że choć kilkoro z Was zastanowi się dwa razy, zanim usiądzie za kierownicę pod wpływem alkoholu.
Nie tak dawno udaliśmy się na interwencję do wypadku drogowego, w którym uczestniczyły dwa samochody. Jeden z nich owinięty został na barierce, drugi z kolei uderzył w mur. Wszystko miało miejsce przez jedną, nieprzemyślaną i lekkomyślną decyzję człowieka, który postanowił wrócić do domu po kieliszku” – to pierwsze słowa mężczyzny, który swoim apelem chce uratować niejedno istnienie..

„Gdy udało nam się dojechać we wskazane przez dyspozytora miejsce, zauważyłem zakrwawioną kobietę siedzącą na chodniku, która za wszelką cenę starała się „poskładać” w jedno, przepołowione ciało martwego chłopca. Ułamek sekundy później, tuż koło mnie pojawił się oszołomiony mężczyzna, rzucający mi w ramiona martwą siedmiolatkę. Pomimo wielu prób, podania leków, intubowania i resuscytacji, niestety dziecka nie udało nam się uratować…Dlaczego o tym wspominam? Dlatego, że w tym wypadku brał udział pijany kierowca oraz rodzina spokojnie wracająca do domu. Jedna zła decyzja rozbiła szczęście rodziców (który z wypadku wyszli z kilkoma zadrapaniami), zabierając im dwójkę młodych jeszcze dzieci. To przerażające, ale żaden dorosły nie ucierpiał, za to niewinne istoty straciły w jednej chwili swoje krótkie życie. Być może kiedyś Ty będziesz na miejscu tych dorosłych, i przez kogoś nieodpowiedzialnego stracisz ukochaną osobę. Dlatego tez zanim wsiądziesz za kierownicę upewnij się, że jesteś trzeźwy. Istnieje bowiem tak wiele środków komunikacji, które pozwalają na spokojny powrót do domu po kieliszku”.
DUI_7343

Bądź tym, który zapamięta, że alkohol i samochód nigdy nie stanowią dobrego połączenia, i że wsiadając za kółko jesteś odpowiedzialny także za życie innych.

Źródła: hefty.co