in

Usłyszała to od męża 2 tygodnie po ślubie. „Nigdy więcej nie wyjdę za mąż”

Nie ma wątpliwości co do tego, że dzień ślubu jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu człowieka. Życie pisze jednak różne scenariusze, a niektórych rzeczy nie jesteśmy w stanie pojąć.

Pewna TikTokerka postanowiła podzielić się swoją historią, która niestety nie ma szczęśliwego zakończenia. Wydawałoby się, że ślub jest nowym początkiem, jednak nie tym razem. To, co przytrafiło się świeżo upieczonej żonie, nie mieści się w głowie.

Usłyszała to od męża tuż po ślubie

Ukochany Celsie Jones stwierdził, że od dawna nic do niej nie czuje. Wyznanie mężczyzny rozłożyło kobietę na łopatki. Byli dopiero co po ślubie. Była pewna, że ma życie jak z bajki i ukochany odwzajemnia jej uczucie. Pokazywał jej na każdym kroku, jak bardzo ją docenia, szanuje i cieszy się, że jest z nim. Jak to możliwe, że jej nie kochał?

W dniu zaręczyn Jones zabrał swoją przyszłą żonę do Disneylandu. Para spodziewała się dziecka. Planowali ślub i wspólne życie. Zarówno oświadczyny, jak i wesele były najpiękniejszym czasem w życiu Celsie. Nie mogła sobie wyobrazić większego szczęścia.

Dwa tygodnie później usłyszała jednak, że wcale nie jest kochana.

„Stwierdził, że nie kocha mnie już od dawna. Zanim wzięliśmy ślub, codziennie mi mówił, jak mocnym uczuciem mnie darzy, jaka jestem piękna. Jak mam się teraz czuć? Jak mam komukolwiek zaufać po czymś takim? Nigdy więcej nie wyjdę za mąż” – zwierzyła się Jones na TikToku.

@uk.natura #stitch with @jade_of_all_tradez #breakup #divorce #heartbroken #healing #singlemum ♬ original sound – Celsie Jones

Pod wyznaniem kobiety pojawiła się lawina komentarzy.

„Obiecuję ci, że pewnego dnia zdasz sobie sprawę, że zrobił ci ogromną przysługę, zostawiając cię. Dzięki temu poznasz swoją prawdziwą miłość” – piszą internauci.

„To nie twoja wina, oszukał cię!” – czytamy.

„Czas leczy rany. Pomyśl sobie, co by mogło się dziać, jeśli pozostalibyście w związku, a on nadal by ciebie oszukiwał” – dodaje ktoś inny.

Źródło: o2.pl, WP Kobieta