in

Kierowca samochodu minął konie z zawrotną prędkością – To nagranie wywołało burzę w sieci!

Anna Svensson ma już dość nieodpowiedzialnych kierowców, dlatego postanowiła w sieci zamieścić wideo i uświadomić kierowców, aby pomyśleli trochę o innych użytkownikach drogi.

Większość kierowców zachowuje spokój i okazuje szacunek, a Anna i jej przyjaciele próbują poruszać się na drogach o małym ruchu i obszarach leśnych. Ale czasami muszą przejechać przez ruchliwe drogi, aby się tam dostać. Mimo iż noszą na sobie kamizelki, które ostrzegają o młodych i płochliwych koniach, kierowcy nie zwalniają, a nawet złośliwie przyśpieszają.

Przez to, że często dochodziło na drodze do niebezpiecznych incydentów, Anna postanowiła, że na przejażdżki będzie zakładać sobie kamerkę GOPRO. Dzięki temu, całkiem niedawno udało jej się uchwycić pędzącego kierowcę, który wystraszył konie. Konsekwencje takiej jazdy w pobliżu koni, mogą doprowadzić do tragedii. Anna pokazywała nawet kierowcy, aby zwolnił, ale on tylko machnął ręką. On kompletnie nie zdawał sobie sprawy, że o jego maskę może rozbić się 400 kilogramowe zwierzę, a jego właściciela nawet zabić.

Pamiętajcie drodzy kierowcy: Nie jesteście jedynymi użytkownikami drogi!