in ,

Wstrząsający występ w „Mam Talent”. Widzowie nie mogli na to patrzeć.

Program „Mam Talent” od lat przyciąga widzów i wywołuje w odbiorcach całą gamę emocji. Pojawiają się w nim uzdolnieni wokaliści, tancerze, akrobaci, a czasami mamy do czynienia z show, które wydaje nam się bardzo niebezpieczne. Tak właśnie było w tym przypadku.

Gdy na scenę wyszli mężczyźni rzucający ostrzami, wszyscy wstrzymali oddech. Takiego występu nikt się nie spodziewał. Mogło dojść do prawdziwego dramatu!

Szokujący pokaz

17. edycja „America’s Got Talent” zaczęła się pod koniec maja. Każdy ma nadzieję na to, że to właśnie jego występ spodoba się publiczności i jury. Wielu uczestników potrafi zaskoczyć. Wśród nich bez wątpienia znajdują się mężczyźni z Blade 2 Blade.

Panowie rzucający ostrzami dostarczyli widzom sporej dawki adrenaliny. Niektórzy nie mogli wytrzymać napięcia, gdy ostrze znajdowało się centymetr od ciała i musieli odwrócić wzrok. Podczas tego pokazu nie można było się nudzić!

Nie ma wątpliwości co do tego, że prawdziwym zaskoczeniem był udział Simona Cowella w występie. Juror chciał poczuć jeszcze większe emocje. Czy poradził sobie ze świadomością niebezpieczeństwa? Czy raczej odpuścił, widząc latające ostrza? Nagranie zwala z nóg!

Obejrzyj je poniżej!

Nie zapomnij podzielić się nim z innymi!