fot. pexels.com
in ,

Występ księdza Marka na ślubie obejrzały już miliony. To prawdziwy wyciskacz łez

Ślub to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych dni w życiu człowieka. Zakochani pamiętają każdą chwilę uroczystości, a te najbardziej wyjątkowe pozostają w ich sercach na zawsze. Nie ma wątpliwości co do tego, że taki właśnie był występ księdza Marka. Gdy duchowny chwycił za gitarę, wszyscy oniemieli. Tego po prostu trzeba posłuchać!

Utwór „Wielka miłość” Seweryna Krajewskiego w wykonaniu księdza w momencie podbił sieć. Nic dziwnego – jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Z pewnością każda para chciałaby mieć taki występ na swoim ślubie.

Wyjątkowy ślub

Spora część zakochanych woli mieć wszystko dopięte na ostatni guzik i trzymać się tradycji, jednak są też tacy, którzy decydują się pójść nieco inną drogą. Tak właśnie było w przypadku tego ślubu prowadzonego przez księdza Marka. Występ duchownego wzruszył wszystkich do łez.

Nagranie z tej uroczystości zostało opublikowane na YouTube w 2012 roku i od tamtej pory obejrzało go ponad 3,5 miliona osób.

Internauci są zachwyceni talentem księdza. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy, a ostatecznie sam duchowny podsumował odbiór swojego występu:

„Ciekawe są komentarze pod moim wykonaniem utworu na ślubie. Śpiewam, bo uwielbiam to robić. Nie oczekuję od młodych wyrazu wdzięczności za tę formę słowa. Wystarczy mi ich wzruszenie i głębokie przeżycie tego, co noszą w swoich kochających się sercach. Pozdrawiam – ks. Marek z Tomaszowa” – czytamy.

Zachwytom nad występem księdza Marka nie ma końca:

„Piękna piosenka Seweryna, świetny głos duchownego (naprawdę ma talent – no naprawdę daje radę), a wiecie, jak to w kościele brzmi? Nie wiecie, bo nie chodzicie do kościoła. A tak serio, ksiądz ma wielki talent. Na tę chwilę wielką przysięgi małżeńskiej… Tło muzyczne piękne” – brzmi jeden z komentarzy.

„Znam księdza z innej piosenki zaśpiewanej na ślubie i powiem księdzu jedno, że gdybym i w końcu znalazł swoją wybrankę życia, to marzę tylko o takim, a nie innym ślubie, radosnym, wzruszającym, wprowadzającym coś nowego w Kościele, bo przecież idąc do kościoła mamy być weseli, radośni, cieszyć się z Chrystusem i ksiądz to w swój wspaniały sposób okazuje” – pisze ktoś inny.

Tylko posłuchajcie!