in

Jurorzy „Mam Talent” myśleli, że to już koniec. „Nigdy nie byłem tak przerażony”

Występy w talent show wywołują skrajne emocje wśród widzów, zgromadzonej na trybunach publiczności i jurorów, którzy decydują o tym, kto przejdzie dalej. Niecodziennych wrażeń dostarczył bez wątpienia Demian Aditya, który zgłosił się do America’s Got Talent w 2017 roku.

Mężczyzna przedstawił się w programie jako „mistrz ucieczek”. Przyznał, że trafiłby na casting wcześniej, ale nie mógł przekonać żony, by wyraziła na to zgodę. Warto bowiem podkreślić, że sztuczki, które wykonuje 36-latek nie należą do bezpiecznych.

Przerażający występ

Demien postanowił pokazać w America’s Got Talent sztuczkę, przez którą wszyscy na moment wstrzymali oddech. Mężczyznę uwięziono w boksie, w którym było 900 funtów piasku. Miał jedynie dwie minuty na to, aby się uwolnić. Gdyby mu się nie udało, zostałby zmiażdżony przez piasek.

Howie Mandel spytał Demiena, jak długo uczył się tej sztuczki. Artysta odpowiedział, że jest to jego drugi raz. Podczas występu słychać było okrzyki przerażenia. Całe szczęście, wszystko skończyło się dobrze, a „mistrz ucieczek” dostał owacje na stojąco.

Simon Cowell przyznał, że „było cudowne, jakby wszyscy znajdowali się w filmie”. Heidi Klum dodała, że „choć bardzo się wystraszyła, to nie widziała chyba wcześniej nic podobnego w tym programie”.

Pod nagraniem z występu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wielu jest zdania, że mężczyzna zasługiwał na złoty przycisk.

„Jeden z najlepszych występów, jaki kiedykolwiek widziałem”

„Nigdy nie byłem tak przerażony”

„Kto jeszcze ma dreszcze?”

„Ten występ zdecydowanie zasłużył na złoty przycisk”

źródło: kobieta.gazeta.pl