in

Rówieśnicy wyśmiewali ją z powodu dolnej szczęki. Gdy dorosła podjęła radykalną decyzję.

Dolna szczęka tej dziewczyny wystawała tak naprzód, że uniemożliwiło jej to spokojne życie, ponieważ rówieśnicy ze szkoły śmiali się z niej niestrudzenie z tego powodu. Wołali obraźliwe przezwiska i nie pozwalali jej zapomnieć o swoich niedoskonałościach nawet przez minutę. Ale lata mijały i narastało pragnienie skorygowania tej wady. Dziś wygląda niesamowicie i bez wstydu może się uśmiechać i cieszyć życiem pomimo byłych prześladowców.

Stephanie Grant miała trudne dzieciństwo ze względu na wyjątkową szczękę. Dzieci są czasami bardzo okrutne, nie zdając sobie w pełni sprawy z tego, jak mało uformowana psychika małej dziewczynki może ucierpieć przez słowa i zastraszanie. Ale nie tylko wyśmiewanie i złe żarty rówieśników nie pozwoliły Stephanie normalnie żyć. Ze względu na budowę szczęki trudno jej było żuć jedzenie.

W okresie dojrzewania, aby umieścić szczękę na miejscu, usunięto siedem zębów i założono specjalne aparaty ortodontyczne. Ale to niewiele pomogło, a dodatkowo tylko pogorszyło sytuację dziewczynki w szkole. Z powodu „żelaznej” szczęki było o niej tylko więcej żartów, co wywołało u nastolatki wiele kompleksów i wątpliwości.

Lekarze radzili jej tylko czekać, ponieważ operacja była przeciwwskazana, dopóki ciało dziewczyny nie zostanie w pełni uformowane. Im była starsza, tym bardziej jej twarz przybrała bardziej nieregularny kształt: jedna połowa była większa od drugiej. Ponadto szczęka zadawała jej nieznośny ból, przez co miała kłopoty nawet ze snem. Stephanie już zaczęła zapominać, co to znaczy się uśmiechać, czuła się nieswojo z powodu bólu i własnych kompleksów.

Kiedy miała 23 lata, lekarze w końcu zezwolili jej na operację. Pierwsza operacja, podczas której wstawiono tytanowe płytki i śruby w celu ustalenia pozycji szczęk względem siebie, przebiegła z hukiem. Następnie wykonano drugą operację ortognatyczną, aby usunąć te śruby. W rezultacie po tylu latach Stephanie jest w końcu zadowolona ze swojego wyglądu.

Patrząc na obecny wygląd dziewczyny, trudno sobie wyobrazić, że jej koledzy z klasy mogliby się z niej śmiać, ponieważ teraz jest po prostu piękna!

„Czułam się jak potwór. Ciężko mi było zbliżyć się do ludzi. Widzieli tylko moją dolną szczękę. Byłam bardzo samotna i przygnębiona, ponieważ nikt nie chciał poznać prawdziwej mnie. Operacje były bardzo skomplikowane, ale na pewno było warto! Jestem bardzo szczęśliwa! Moje życie stało się zupełnie inne. I chociaż nadal mnie niepokoją bóle, to ulga, że ​​mogę jeść i uśmiechać się normalnie – nieporównywalne uczucie!”. – powiedziała szczęśliwa Pani Grant.

W Internecie ta historia zyskała dużą popularność. Wielu internautów sympatyzuje z trudnym losem dziewczyny i zachwyca ją miłymi komentarzami i komplementami.