in

Suwałki: 25-letni wnuczek wyrzucił babcię z balkonu. Kobieta nie żyje, wszystko się nagrało.

W ostatnim czasie w Suwałkach doszło do zdarzenia, które wywołuje ciarki na plecach. Kamera na jednym z osiedli zarejestrowała, jak wnuczek wyrzuca swoją babcią z balkonu. Kobieta nie przeżyła. Jaka kara grozi młodemu mężczyźnie?

Makabra w Suwałkach

25-latka z Suwałk oskarżono o zabójstwo swojej 78-letniej babci. Nikt nie wiedziałby o tej zbrodni, gdyby nie osiedlowe kamery. Na nagraniu możemy zobaczyć, jak młody mężczyzna wyrzuca staruszkę z drugiego piętra. W wyniku bardzo poważnych obrażeń kobiety nie udało się uratować. Wnuczkowi grozi dożywocie.

8 kwietnia na jednym z osiedli w Sułkach około godziny 13:00 pod blokiem na ulicy Nowomiejskiej doszło do wstrząsającej zbrodni. Znaleziono zwłoki starszej kobiety. 78-latka nie miała szans na przeżycie w wyniku poważnych obrażeń.

Na początku nikt nie wiedział, co tak naprawdę stało się kobiecie. Wszyscy myśleli, że to niefortunny wypadek. Na wszelki wypadek sprawdzono nagrania z osiedlowych kamer. Wtedy na jaw wyszła przerażająca prawda.

25-letni wnuczek zrzucił swoją babcię z balkonu. Mężczyznę szybko udało się zatrzymać.

„Mężczyźnie zarzucono, że wziął kobietę na ręce i wyrzucił ją przez barierkę balkonu. W wyniku upadku z wysokości drugiego piętra kobieta poniosła śmierć. Za czyn ten grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności” – przekazał rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Suwałkach Wojciech Piktel.

„W dalszym ciągu są wykonywane czynności, które zmierzają do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia, w szczególności motywacji sprawcy” – dodaje.

25-latkowi grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Pod tym linkiem możecie obejrzeć wideo: LINK (Uwaga, tylko dla ludzi o mocnych nerwach!)