in

Kierowca TIR-a zaczął nielegalnie wyprzedzać. Nagle ujrzał radiowóz, nagranie obiegło sieć.

W ostatnim czasie na jednej z polskich dróg miała miejsce bardzo niebezpieczna sytuacja. Policjanci mieli ogromne szczęście, ponieważ ich radiowóz cudem nie zderzył się z TIR-em, który nieprawidłowo wyprzedzał.

Wszystko nagrało się dzięki rejestratorowi jazdy. Porażające nagranie trafiło do sieci i w momencie przykuło uwagę internautów. Aż ciarki przechodzą po plecach!

Porażające sceny na polskiej drodze

Na kanale STOP CHAM na YouTube co jakiś czas są publikowane filmiki, na których możemy zobaczyć niebezpieczne sytuacje, jakie miały miejsce za sprawą nieodpowiedzialnych kierowców. Jeden z ostatnich filmików jest wyjątkowo przerażający. Biorą w nim udział policjanci.

Niestety nie wiadomo, gdzie dokładnie to się wydarzyło. Pewne jest jednak, że doszło do tego 14 października po godzinie 7:14. Radiowóz przejeżdżał przed pojazdem autora nagrania. W pewnej chwili zaczął na niego jechać samochód ciężarowy. Szybka reakcja policjantów sprawiła, że nie doszło do tragedii. Aż strach pomyśleć, co mogło się stać.

Kierowca TIR-a źle wykonał manewr wyprzedzania. Po całym zajściu radiowóz zawrócił, aby zatrzymać pojazd i wyjaśnić całą sytuację. Z pewnością nie obyło się bez surowej kary.

Internauci łapią się za głowę. Pod nagraniem pojawiła się lawina komentarzy:

„Oby taki fajansiarz już nigdy nie odzyskał prawka” – czytamy.

„I dobrze prawko zabiorą to przynajmniej już nie zabije nikogo” – pisze ktoś inny.

Źródło: o2.pl