in

Kierowca z impetem wjechał w grupę ludzi w Zakopanem. Nagranie tylko dla osób o mocnych nerwach

W dniu dzisiejszym około godziny 14.30 w Zakopanem doszło do czegoś, co na długo pozostanie w naszej pamięci. Czarne audi skręcające w uliczkę wjechało prosto w mężczyznę, który szedł po chodniku. Auto uderzyło w niego z taką siłą, że poleciał w powietrze i zahaczył o bramę ogrodzenia.

W sieci szybko pojawiło się przerażające nagranie, na którym możemy zobaczyć całą sytuację. Aż włos się jeży na głowie! W tle słychać krzyki wstrząśniętych przechodniów.

Szokujące sceny w Zakopanem

Wszystko stało się na skrzyżowaniu ulic Broniewskiego i Antałówka ok. godz. 14.30. Ciemne audi właśnie skręcało z dużą prędkością z z ul. Antałówka w Broniewskiego i z impetem zahaczyło o chodnik, po którym poruszali się piesi. Była to spora grupa, w tym dziecko w wózku, ale jakimś cudem tylko jednemu mężczyźnie stała się krzywda.

Niestety musiał on zostać przetransportowany do szpitala. Miał urazy kończyn dolnych. Jest w ciężkim stanie. Nie ma wątpliwości co do tego, że ta sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca. Wciąż jednak zdarzają się kierowcy, którzy nic nie robią sobie z tego, że przez ich wybryki ktoś może nawet stracić życie.

Nagranie z wypadku można obejrzeć poniżej (uwaga – jest drastyczne!):

Źródło: podhale24.pl