in

Auto z impetem wjechało w staruszkę. Kobieta otrzepała się i poszła na mszę, porażające nagranie

W miniony poniedziałek w Warszawie doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Pewna starsza pani przechodziła przez przejście dla pieszych i została na nim potrącona przez samochód. Nagranie trafiło do sieci i nie ma wątpliwości co do tego, że mrozi krew w żyłach.

Kierujący skodą nie zwolnił przed pasami, przez co wjechał z impetem w staruszkę. Wszystko miało miejsce na skrzyżowaniu ul. Rybnickiej i Księdza Juliana Chrościckiego.

Porażające sceny

Kierowca samochodu osobowego za późno zauważył kobietę i nie zdołał uniknąć kolizji. Wjechał w latarnię i przy okazji zahaczył o pieszą. Kobieta runęła na ziemię. Można by pomyśleć, że już nie wstanie o własnych siłach. Jej życie mogło zostać uratowane przez torebkę, która zamortyzowała uderzenie głową o drogę.

Nagranie z wypadku sprawia, że aż ciarki przechodzą po plecach. Wszystko zostało zarejestrowane dzięki urządzeniu kierowcy, który jechał w przeciwnym kierunku. Mężczyzna, widząc, co się dzieje, rzucił się na ratunek.

Starsza kobieta nie chciała od nikogo pomocy. Wstała, otrzepała się i skierowała w stronę kościoła na mszę.

„Pani wstała, otrzepała się i poszła do kościoła. Nie było widać obrażeń. Nie chciała czekać na karetkę. Straż miejska nie mogła jej wyciągnąć z kościoła. Policja później tej pani już nie znalazła, więc nie wiem, co z nią dalej” – tłumaczy autor nagrania.

Obejrzyj nagranie poniżej!