in

Pirat nagle wyhamował i wyskoczył do innego kierowcy. Parę minut później zginął na miejscu

W ostatnim czasie w Skaryszewie w województwie mazowieckim doszło do czegoś, co na długo pozostanie w naszej pamięci. Pewnej kobiecie udało się zarejestrować agresywne zachowanie jednego z kierowców, które wywołuje ciarki na plecach. 10 minut później mężczyzna zginął w tragicznych okolicznościach.

Wszystko miało miejsce 20 listopada ok. godziny 17:30. Dzięki rejestratorowi jazdy kobieta nagrała zachowanie pirata drogowego, który na samym początku wymusił na niej pierwszeństwo, a potem nagle zahamował, kiedy jechała za nim. Nagranie z całego zajścia opublikowano na kanale STOP CHAM na YouTube. Internauci łapią się za głowę. Czegoś takiego jeszcze nie widzieli.

Tragedia na drodze

Kierowca zachowywał się agresywnie wobec kobiety. Po tym, jak zmusił ją do wyhamowania, opuścił swój pojazd i zaczął iść w jej stronę. Kobieta bała się go, więc postanowiła go ominąć i pojechać jak najdalej od agresora.

To jednak nie koniec historii. Kilkanaście minut później doszło do tragicznego wypadku z udziałem mężczyzny. Prowadzony przez niego golf wjechał w passata podczas wyprzedzania. Doszło do czołowego zderzenia. Agresor zginął na miejscu, a znajdującą się w drugim samochodzie rodzinę przetransportowano do szpitala.

Obejrzyj to porażające nagranie poniżej