in

Juror „Mam talent” miał poważny wypadek. Znamy szczegóły, fani są zdruzgotani.

Jeden z jurorów popularnego na całym świecie programu miał wypadek. Przewrócił się na rowerze elektrycznym, w wyniku czego złamał kręgosłup. Będąc w szpitalu, zwrócił się do swoich fanów. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy.

Simon Cowell to juror brytyjskiej i amerykańskiej wersji „Mam talent”, a także „Pop Idola”, „American Idola” czy „X-Factor”. Mężczyzna musi mierzyć się z trudnymi chwilami. Jego stan jest poważny. W mediach społecznościowych podzielił się z fanami informacją, co tak naprawdę się stało.

Wypadek sławnego jurora

Jak się okazuje, Simon mimo wszystko miał dużo szczęścia, że wypadek skończył się dla niego takim stanem. Według lekarzy mogło być znacznie gorzej. W ciele mężczyzny umieszczono metalowy pręt.

Choć juror nadal przebywa w szpitalu, postanowił, że odezwie się do swoich fanów:

„Jeśli kupujesz rower elektryczny, przed pierwszą jazdą przeczytaj instrukcję. Złamałem część kręgosłupa. Dziękuję wszystkim za miłe wiadomości” – czytamy.

Na sobotnie popołudnie Simon zaplanował, że po raz pierwszy przejedzie się rowerem elektrycznym. W wyniku jego błędu skończyło się to złamaniem kręgosłupa. Całe szczęście, wszystko to miało miejsce tuż obok domu jurora, więc rodzina od razu zareagowała.

Simon Cowell musi skupić się teraz na powrocie do zdrowia. Nie będzie go na występach na żywo w nowym sezonie programu „Mam talent”, które zaczynają się już we wtorek.

Źródło: se.pl, onet.pl