in

Dziadek chciał poznać nowo narodzoną wnuczkę. Gdy ją zobaczył, odkrył wielkie kłamstwo córki.

James Keleman był przez całe życie otoczony kobietami. Dorastał z dwoma siostrami, teraz ma cztery córki, a jako dziadek dwie piękne wnuczki.

Nie ma w tym nic złego. Ale gdy jeszcze jedna córka zaszła w ciążę, James liczył na chłopca. Niemniej jednak nadal był szczęśliwy, że będzie dziadkiem kolejnej wnuczki…

James w swoje urodziny otrzymał telefon od córki Carie, która powiedziała mu, że urodziła nową wnuczkę. Dziadek w szybkim tempie ruszył do szpitala, aby poznać nową wnuczkę.

Ale gdy tylko tam dotarł, zauważył w pokoju córki bardzo zabawny nastrój. Patrzyła na niego z uśmieszkiem i zdradziła mu, że jest coś o czym nie wie. Okazuje się, że cała rodzina skrywała wielką tajemnicę przed Jamesem – a tak naprawdę go okłamała.

Carie mówiła ojcu cały czas, że urodzi dziewczynkę a tak naprawdę było inaczej. Urodził się pierwszy chłopiec w rodzinie od pokoleń.

Ale to nie była jedyna niespodzianka. Nie tylko dziadek i jego długo oczekiwany wnuk mieli urodziny w tym samym dniu, ale także mieli takie same imiona. Chłopca nazwano Landry James Elbe.

Co za urocza niespodzianka dla tego dziadka! Poniżej możesz zobaczyć moment, w którym dowiaduje się, że będzie miał wnuka.