in

Zrezygnowała z balu, bo nie było jej stać na suknię. Wtedy kolega obiecał uszyć dla niej wymarzony strój.

Wszystkie dziewczyny chcą mieć piękną sukienkę na szkolnym balu. Jednak nie wszystkie mogą sobie na to pozwolić.

Amerykanka Adelaide Rast nie miała pieniędzy na suknię balową. Myślała nawet o tym, że po prostu nie pójdzie na ceremonię. Ale jej najlepszy przyjaciel Parker przyszedł na ratunek. Obiecał, że uszyje dla niej wymarzoną sukienkę własnymi rękami.

Parker zrobił szkic, kupił tkaniny i zaczął uczyć się szycia od babci. Należy zaznaczyć, że przed tym chłopak nigdy nic nie szył.

Ale to go nie powstrzymało. Kilka miesięcy ciężkiej pracy i sukienka jest gotowa.

Pierwsza praca w jego życiu okazała się po prostu genialna. Kiedy Adelaide zobaczyła, co zrobił dla niej Parker, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Tak, babcia pomagała mu trochę, ale większość sukienki zrobił sam.

Parker opublikował zdjęcia z ukończenia szkoły na swoim koncie na Twitterze. Strój Adelajdy otrzymał wiele pozytywnych komentarzy. Facetowi zalecono kontynuowanie szycia. W końcu wydaje się, że ma talent.

Adelaide była szczęśliwa, że mogła uczestniczyć na przyjęciu ukończenia szkoły w wymarzonym stroju. A jeszcze kilka miesięcy temu myślała, że się tam nie pojawi. Ale najlepszy przyjaciel własnymi rękami stworzył dla niej sukienkę marzeń.

Źródło: twitter