in

Piotr Żyła zaskoczył fanów. Nie do wiary, jakie ma wykształcenie

Piotr Żyła to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Słynny skoczek od lat pokazuje, że jest w czołówce najlepszych. Jego przygoda ze skokami zaczęła się już w dzieciństwie. Fani uwielbiają go za wspaniałe poczucie humoru. Niewielu jednak wie, jakim wykształceniem może pochwalić się ich ulubiony sportowiec.

Wywiady z Piotrem Żyłą to coś, na co czeka każdy kibic. Potrafią rozbawić do łez i na długo pozostają w pamięci. Ciężko powstrzymać się od śmiechu, słuchając żartobliwych wypowiedzi skoczka!

Wykształcenie Piotra Żyły

Piotr Żyła nie zawsze miał jednak powody do żartów. Za nim burzliwy rozwód z Justyną Żyłą, która oskarża go między innymi o to, że nie ma czasu dla swoich dzieci. Aktualnie, jak donoszą media, skoczek jest z młodszą od siebie Marceliną Ziętek. Póki co jednak ani razu nie potwierdził tych doniesień.

Piotr Żyła po publicznym praniu małżeńskich brudów, dziś stara się chronić swoją prywatność. Dziennikarze dowiedzieli się, że Żyła należy do Kościoła Ewangelickiego i regularnie chodzi na nabożeństwa.

Mnóstwo jego fanów będzie w szoku, kiedy dowie się, jakie jest wykształcenie skoczka. Jak się okazuje, Piotr Żyła to absolwent Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie, którą skończył też Robert Lewandowski. Po 9 latach studiów obronił licencjat. Napisał pracę „Pewność siebie sportowca na przykładzie reprezentacji Polski kadry A w skokach narciarskich”. Skoczek ma ambicję, żeby zostać magistrem.

Podziel się tą ciekawostką z innymi!