in

11 genialnych pomysłów na wykorzystanie starych butelek.

Jeśli po wakacjach zgromadziłeś dużo butelek, istnieje wiele pomysłów na ich dalsze zastosowanie. Oczywiście łatwiej je po prostu wyrzucić lub zabrać do punktów zbiórki. Ale istnieje bardziej kreatywny pomysł, który wymaga jedynie wyobraźni.

Ponieważ butelki mają różne kształty, rozmiary i są w różnych kolorach, są świetnymi elementami do kreatywnych pomysłów. Za ich pomocą możesz stworzyć wiele niesamowitych rzeczy, takich jak kreatywne wazony z kwiatami, terraria lub świeczniki. Jest tyle pomysłów, ile rozwija Twoja wyobraźnia.

1. Pierwszym pomysłem, jaki przychodzi na myśl, jest stworzenie eleganckiego wazonu z kwiatami. Taka rzecz z pewnością będzie atrakcją Twojego wystroju.

2. Kreatywny świecznik, który możesz stworzyć własnymi rękami, zapewni romantyczną atmosferę w domu.

3. Butelki wina można przekształcić w przepiękny żyrandol.

4. Najprostszym rzemiosłem z butelek są naczynia. Jeśli wydaje ci się, że nie możesz tego zrobić sam, lepiej zwrócić się do mistrza, który zmieni kształt materiału w dowolny sposób. Spróbuj pociąć butelkę na 2 części, szlifując krawędzie. Rezultat na pewno Ci się spodoba!

5. Jeśli masz piękną butelkę, którą nie możesz wyrzucić, możesz stworzyć z niej doskonały dozownik mydła w płynie. Aby to zrobić, potrzebujesz dyszy dozującej. Zainstaluj dyszę na szyi butelki i gotowe!

6. Szklane butelki są bardzo trwałe. Doskonale spełniają rolę w regałach i są w stanie utrzymać ciężar drewnianych półek. Ten pomysł jest dość interesujący

7. Czy dom ma wystarczająco dużo wieszaków? To nie ma znaczenia! Pomogą ci zwykłe szklane butelki.

8. Co ludzie nie wymyślą! Okazuje się, że zwykłe butelki mogą stać się rodzajem stolika do kawy. Aby to zrobić, musisz wybrać planszę o odpowiednim rozmiarze i kształcie. Następnie wystarczy zrobić dziury na planszy. Włóż butelki do tych otworów, a wspaniały stół będzie gotowy.

9. To niesamowite, że z butelki przy najmniejszym wysiłku można uzyskać kreatywną sadzarkę.

10. Napełnij butelkę karmą dla ptaków lub ziarnem i odwróć ją. Pod nim możesz umieścić miskę lub mały talerz. Ptaki będą zachwycone!

11. Butelki mogą stać się pięknymi dekoracjami. Tworząc czarujący talizman.