in

Kupiła zwykłe regały w IKEA. Wykorzystała je w całym domu na wiele genialnych sposobów!

Jeśli odwiedzałeś ostatnio sklep IKEA lub mieszkania swoich bliskich czy znajomych, zapewne stanąłeś twarzą w twarz z jednym z tych modnych regałów. Jeśli myślisz, że nadają się one tylko do książek, pomyśl jeszcze raz!

Przedstawiamy Wam niezwykłe pomysły osób, które wykorzystały te proste regały na przeróżne i wymyślne sposoby w całym swoim domu. Warto zaczerpnąć z nich trochę inspiracji i zmienić swój dom na lepsze, tak naprawdę małym kosztem!

Garderoba
Przekształć swoją szafę w pełnowymiarową garderobę. Jest to nie tylko piękne, ale sprawia, że zawsze znajdziesz to, czego w danej chwili szukasz.

Stolik nocny
Ta szafeczka sprawdzi się idealnie jako stolik nocny. Kosze i pojemniki pomieszczą wszystkie Twoje niezbędniki, a dodatkowe półki pozostawią wystarczającą ilość miejsca na ramki ze zdjęciami i wystrój.

Pokój gościnny
Za pomocą tego małego regału, sprawisz, że Twój pokój gościnny będzie przytulny i miły. Jest to doskonały sposób na przechowywanie wszystkich niezbędników dla gości w jednym miejscu, zachowując czystą i przytulną przestrzeń.

Albumy, dokumenty i czasopisma
Masz masę albumów lub czasopism? Zorganizuj je raz na zawsze, dzięki tym prostym regałom. Idealnie wpasują się do tych półek, a jeśli ułożysz je kolorystycznie – stworzysz niesamowity efekt!

Pokój zabaw
Jeśli pokój zabaw Twojego dziecka wygląda, jakby przeszło po nim tornado, wypróbuj to sprytne rozwiązanie. Wyznacz miejsce na różne zabawki i ciesz się porządkiem.

Cała ściana pokryta wielkim regałem
Ta mama umieściła regał na całej ścianie. Nie tylko po to, by przechowywać na nim niezbędne rzeczy, ale nadać pokojowi niezwykły wystrój. Ponadto to doskonały sposób, aby przechowywać cenne i kruche rzeczy na górze, gdzie dzieci nie będą w stanie ich dosięgnąć.

Sklepik dla dziecka
Sprytna mama wykonała uroczy „Sklepik” dla swojego maleństwa. Przy odrobinie kreatywności, pokazała, jak wszechstronne mogą być te regały.

Miejsce na telewizor i drobiazgi
Wykorzystaj każdy kącik swojej przestrzeni i użyj regału, jako szafka na telewizor oraz miejsce na niezliczone drobiazgi.

Ścianka działowa
Jednym z najlepszych sposobów, aby korzystać z tych regałów jest użycie ich, jako ścianki działowej. Nie tylko jest to miłe dla oczu, ale także praktyczne. Ukryj swój bałagan w dużych pudełkach z wikliny i nie zapomnij także umieścić na półkach roślin czy dekoracji!

Przytulny kącik
W tym przypadku regał oprócz przechowywania książek, służy również jako przytulny kącik do czytania.

Kącik dosłownie na wszystko
Ten DIYer wziął organizację na zupełnie nowy poziom, dzięki tym regałom. Choć wielu z nas nie posiada tak szerokiej kolekcji, jak ta, ale to pokazuje nam, jak wiele może się zmieścić w tych półkach, jednocześnie zachowując super wygląd i porządek.