in

96-latka chciała sprzedać swój dom. Gdy przyjechał pośrednik aby go wycenić, doznał szoku

Znasz takie powiedzenie „Nigdy nie oceniaj książki po okładce?” To idealnie odnosi się do tego domu! 96-latka chciała sprzedać swój dom, który znajduje się w Toronto, w Kanadzie. Pewnie wystrój nie wszystkim przypadnie do gustu, ale pewne jest jedno – robi to piorunujące wrażenie!

Na zewnątrz wygląda zupełnie normalnie, prawda? Ale uwierz, że nie spodziewasz się tego co kryje się w środku!
uniklanydom1

Już od pierwszego kroku w drzwiach widać, że właściciel oszałamiająco dba o szczegóły. Kobieta spędziła w nim aż 72 lata swojego życia, lecz po śmierci męża, postanowiła go sprzedać. Dom był remontowany przez ten czas tylko jeden raz!
uniklanydom2

Kiedy wchodzisz do tego domu, czujesz się jakbyś odbył podróż w czasie do lat 50-tych, kiedy to jeszcze ten urokliwy styl był bardzo popularny.
uniklanydom3

Staruszka była krawcową i dziewiarką. Swój talent wykorzystała do wystrojenia swojego domu. Z pewnością zasługuje na uznanie jako projektant wnętrz, choć nie ma w tym kierunku żadnego wykształcenia!
uniklanydom4

Każdy pokój jest wyjątkowy z doskonale koordynującymi kolorami, meblami i dekoracjami.
uniklanydom6

Wszędzie dominują delikatne różowe pastele. Kuchnia posiada niesamowite oprawy oświetleniowe i szafki robione na zamówienie.
uniklanydom5

Podobno jej mąż dał jej wolną rękę do dekoracji domu, z wyjątkiem sypialni. I tak należy mu się medal, za wytrzymanie tylu lat w tak różowym domku!
uniklanydom7

Oj gdybym tylko miała taki pokój w dzieciństwie…
uniklanydom8

„Lubię delikatne kolory i rzeczy, które współgrają ze sobą. Preferuję ton jasnych kolorów” – powiedziała staruszka.

uniklanydom9

Oczywiście nie mogło zabraknąć również klasycznej i przestronnej piwnicy z barem.
uniklanydom10

W całym domu panuje porządek, a meble są w idealnym stanie!
uniklanydom11

Ogród także zaskakujący i zadbany. Według pośrednika nieruchomości szacuje się, że domek wraz z umeblowaniem zostanie sprzedany za około 575 tysięcy euro.
uniklanydom12

Nikt na ulicy nigdy nie mówił o tym domu, bo nawet nie wiedział, jak wygląda w środku. Ale teraz każdy już zdaje sobie sprawę, jak niesamowita i cenna jest ta konstrukcja. To miejsce na pewno nie pozostało na rynku przez długi czas, miejmy nadzieję, że nowy właściciel będzie również dobrze dbał o czystość i zachowa ten wygląd w nienaruszonym stanie!

Źródło Zdjęć:Blog