fot. tiktok/sam.mcnab
in

21-latka ma ogromne oczy. Każdy myśli, że jest chora, teraz wyjawiła prawdę

Pewna użytkowniczka TikToka wzbudza wiele emocji dzięki swoim wyjątkowo dużym oczom, które zachwycają niektórych, ale też powodują krytyczne komentarze. Kobieta dumnie pokazuje swoją wyjątkowość w sieci, pomimo tego, że jest często porównywana do fikcyjnej postaci Golluma.

Jak to możliwe, że jej oczy są tak duże? Znamy szczegóły.

Wyjątkowo duże oczy

21-letnia Samantha McNab to młoda kobieta z Nowego Jorku, która zyskała uwagę mediów dzięki swoim wyjątkowo dużym oczom. Chociaż wiele osób zachwyca się jej urodą, niestety nie brakuje również hejterów, którzy krytykują jej wygląd i żartują z niej. Samantha jest silną i odporną osobą, która nie daje się złamać przez negatywne komentarze. W rozmowie z NeedToKnow.online, powiedziała, że słyszała wiele różnych porównań do postaci z filmów, kreskówek i rysunków. Jednak nie przejmuje się tym i nadal cieszy się ze swoich pięknych oczu.

„Ludzie opowiadają różne szalone rzeczy na temat tego, kogo przypominam – od postaci Tima Burtona, robaków, Nicole Richie, Jasia Fasoli, Golluma po postaci z kreskówek” – mówi w rozmowie z NeedToKnow.online.

Wiele osób jest zdania, że kobieta na coś choruje. Prawda jest jednak zupełnie inna.

„W przeszłości byłam badana, duże oczy są po prostu w moich genach i pojawiają się w mojej rodzinie” – tłumaczy.

@sam.mcnab

the last one is terrifying.

♬ Follow me – .

Co kobieta sądzi o komentarzach internautów, które dostaje każdego dnia?

„Uważam, że wiele komentarzy jest całkiem zabawnych. Nawet mnie się wydaje, że rzeczy, które mogę zrobić z moimi oczami mogą być dziwne i trochę przerażające, ale ludzie to uwielbiają” – przyznaje.