screenshots: Youtube/Ryan Parsons
in

Pierwszy raz wybrała się szukać skarbów wykrywaczem metalu. To znalezisko zmieniło jej życie

Pewnego pięknego wiosennego poranka Raine Parsons przekonał swoją przyjaciółkę Lisę i zabrał ją ze sobą na poszukiwanie skarbów.

Przy wzgórzach i lasach Zachodniej Wirginii, uzbrajając się w dobry wykrywacz metali i mając odrobinę szczęścia, można znaleźć wiele artefaktów z wojny secesyjnej w Stanach Zjednoczonych. Dla dziewczyny było to pierwsze doświadczenie i ku jej zaskoczeniu nagle natknęła się na dziwne zardzewiałe pudełko.

Lisa wtedy jeszcze nie wiedziała, że jej zawartość na zawsze zmieni jej życie…

Raine nauczył Lisę odróżniać zakłócenia od wyraźnego sygnału, aby znaleźć prawdziwe obiekty pod ziemią, a nie tylko śmieci. Szli coraz głębiej w las, gdy nagle rozległ się bardzo głośny pisk. Sygnał wyraźnie wskazywał na coś metalowego pod ziemią, Ryan zaczął kopać, a Lisa sfilmowała na smartfonie całą akcję. Wkrótce zardzewiałe, ale ciężkie pudełko zostało usunięte z ziemi. Oczywiście nie było puste.

Kiedy Ryan otworzył pudełko drżącymi rękami, w środku ujrzał prawdziwy skarb! Skrzynka z biżuterią. Podejrzanie nowoczesny wygląd, a w nim pierścień. Piękny pierścionek zaręczynowy.

Film odzwierciedla reakcję dziewczyny, która w końcu zrozumiała, co to wszystko znaczy. Oczywiście Lisa powiedziała „Tak!” I niedawno świętowała rocznicę ślubu.

Jest to jedno z najbardziej kreatywnych i interesujących zaręczyn w historii – nikt jeszcze nie złożył propozycji małżeństwa w ten sposób! Obejrzyj wideo poniżej: