in

Rodzice osłupieli, gdy ich dziecko przyszło na świat. Jego wygląd zszokował nawet lekarzy

Rodzice nie mogli się doczekać, aż ich dziecko przyjdzie na świat. Kiedy ta długo wyczekiwana chwila w końcu nadeszła, przetarli oczy ze zdumienia. Noworodek nie wyglądał tak jak się tego spodziewali. Wygląd dziecka zaskoczył nawet samych lekarzy. Mama chłopca postanowiła opublikować zdjęcia i cudowne nagranie w Internecie, które zachwyciło każdego.

Dlaczego chłopiec nie wyglądał tak jak inne noworodki? Wszystko za sprawą jego niesamowitej fryzury. Oczom rodziców i lekarzy tuż po urodzeniu ukazała się bujna czupryna w kolorze blond!

Niewiarygodny wygląd noworodka

Sarah Beeston jest popularną influencerką posiadającą profile na TikToku, Instagramie czy YouTube. Razem z mężem Derikiem prowadzą szczęśliwe życie.

Para mieszka w Oahu na Hawajach i regularnie dzieli się swoimi przeżyciami w mediach społecznościowych. 5 lat temu Sarah i Derik zostali małżeństwem, a w tamtym roku Sarah zaszła w ciążę. Dziecko przyszło na świat pod koniec października.

Derik był pewny, że chłopiec urodzi się łysy. Nikt nie spodziewał się jednak, że dziecko zaskoczy wszystkich i urodzi się z blond włosami.

„Robił to przez całą ciążę. Mówił, że nasze dziecko nie będzie miało włosów” – pisze Sarah.

Internauci od razu zakochali się w chłopcu o niezwykłym wyglądzie. Porównano go nawet do sławnego kucharza, Gordona Ramsey’a, który również ma bujne blond włosy.

„On jest taki słodki” – rozczula się młody ojciec, zachwycony urodą synka.

W mediach społecznościowych możemy znaleźć mnóstwo zdjęć chłopca. Trzeba przyznać, że jest naprawdę wyjątkowy!

Źródło: Parenting