in

24-latek wygrał fortunę w teleturnieju. Trzymał to w tajemnicy przed bliskimi

Pewien 24-latek nagle wzbogacił się w sposób, o jakim wcześniej mógł tylko marzyć. Osiągnął w teleturnieju duży sukces, ale zachował go dla siebie i nie zdradził tajemnicy swojego zwycięstwa.

Daniel pochodzi z miasta Bebington w Anglii i ma zaledwie 24 lata. W ciągu krótkiego czasu udało mu się wygrać 99 000 funtów w jednym z popularnych brytyjskich teleturniejów. To ogromna suma pieniędzy, która pozwoli mu na spełnienie wielu marzeń oraz poprawę swojego standardu życia.

Jednak pomimo swojego ogromnego sukcesu, Daniel zachował spokój i nie zdradził rodzinie tajemnicy swojego zwycięstwa. Wiedziała o nim tylko jego babcia.

Dopiero w momencie, kiedy rodzina zobaczyła jego wygraną w telewizji, zrozumieli, że odniósł on ogromny sukces w teleturnieju „The 1% Club”. Miało to miejsce dopiero rok później.

„Wygrałem 99 000 funtów w teleturnieju ITV i przez cały rok utrzymywałem to w tajemnicy przed bliskimi. Dowiedzieli się, dopiero gdy program został wyemitowany” – wyjaśniał dla dziennikarzy.

I dodał:

„Przez ostatnie dziewięć miesięcy moja rodzina myślała, że zdobyłem 10 000 funtów. Musiałem im tak powiedzieć, ponieważ nie byłbym w stanie dochować całej tajemnicy. Kiedy zobaczyli, ile naprawdę wygrałem, zwariowali.”

Rodzice Daniela są zapalonymi fanami teleturniejów. Od dłuższego czasu marzyli o wzięciu udziału w popularnym programie „The 1% Club”, ale ostatecznie mama młodego człowieka nie przeszła castingu. Zamiast niej, szansę udziału dostał sam Daniel.

„Nie wiedziałem, jak rozwiązać te zadania. Miałem tylko 30 sekund na każde pytanie, w głowie huczało, ale starałem się myśleć trzeźwo” – opowiada 24-latek.

Część wygranej 24-latek przeznaczy na wymarzony urlop dla rodziców.

Podziel się tą niezwykłą historią z innymi!

Źródło: DailyMail.co.uk