in

Blogerka pokazała, jak zmienił się jej chłopak w czasie pandemii. Zdjęcia przed i po, mówią same za siebie.

Pandemia koronawirusa wywróciła nasze życie do góry nogami i sprawiła, że musieliśmy przyzwyczaić się do nowych zasad. Wiele z nich jest szczególnie nielubiana przez ludzi, jak na przykład noszenie maseczek ochronnych. Jednak najważniejsze w obecnym czasie jest bezpieczeństwo nasze i ludzi wokół nas.

Kontakt z innymi powinniśmy ograniczać obecnie do minimum, o czym doskonale wie pewna TikTokerka i jej chłopak. Kobieta postanowiła jednak pokazać, jak pandemia potrafi odbić się na naszym wyglądzie!

Metamorfoza chłopaka


Zamknięcie w czterech ścianach z pewnością nie służy ani naszemu zdrowiu psychicznemu, ani naszemu wyglądowi. Uzytkowniczka TikToka Holly uznała, że pokaże, jak wyglądał jej chłopak „przed metamorfozą” i jak wygląda kilka miesięcy później.

Dziewczyna wstawiła zdjęcie chłopaka przez tym, jak jeszcze byli parą i z teraz, kiedy są w związku. Na pierwszym zdjęciu możemy zobaczyć ładnie ostrzyżonego mężczyznę z wyrzeźbionymi mięśniami klatki piersiowej.

„To mój chłopak na kilka tygodni przed naszym pierwszym spotkaniem” – objaśnia Holly.

Na drugim zdjęciu widzimy, jak mężczyzna wygląda dzisiaj. Ma zapuszczone włosy, brodę i nie jest już aż tak zadbany.

„To mój chłopak półtora roku później. To jest to, co dostałam” – zażartowała Holly.

Internauci mieli mieszane uczucia. Wielu z nich uważa, że różnica wcale nie jest taka diametralna, jak się wydaje dziewczynie. Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!