in

Wideo z Jeleniej Góry mrozi krew w żyłach. To przestroga dla wszystkich kierowców.

Kilka dni temu w Jeleniej Górze miała miejsce sytuacja, obok której ciężko przejść obojętnie. Nagranie, które trafiło do sieci, mrozi krew w żyłach i sprawia, że internauci przecierają oczy ze zdumienia. Każdy zadaje sobie jedno pytanie: jak do tego doszło?

Pewien mężczyzna siedział w swoim samochodzie osobowym na terenie myjni, gdy nagle wewnątrz pojazdu doszło do wybuchu.

Szokujące zajście

Wideo z Jeleniej Góry trafiło na Facebooka. Możemy na nim zobaczyć bardzo groźną sytuację mającą miejsce 1 października koło godziny 15:30 na myjni samochodowej przy ulicy Spółdzielczej w Jeleniej Górze. Nie ma wątpliwości co do tego, że może ona stanowić przestrogę dla innych kierowców.

Widzimy, jak wewnątrz pojazdu w pewnym momencie dochodzi do wybuchu. Jest on tak silny, że z samochodu wylatują poszczególne jego elementy. W ostatniej chwili z pojazdu ucieka przerażony mężczyzna.

Na miejscu szybko pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej. Mężczyźnie została udzielona pomoc. Co było przyczyną eksplozji? Jak się okazuje, kierowca czyścił wnętrze samochodu środkiem, który zawierał alkohol. Podczas sprzątania… zapalił papierosa, co nie było dobrym posunięciem.

Ogień z zapalniczki i łatwopalne opary środków czyszczących spowodowały wybuch. Kierowca cierpi z powodu wielu poparzeń ciała. Obecnie przebywa w szpitalu.

Podziel się tą historią z innymi – niech będzie przestrogą dla każdego!