in

Mama zabrała synowi telefon za karę. Zemsta 12-latka to istne piekło

Nie ma wątpliwości co do tego, że dorastanie jest trudnym okresem, podczas którego nastolatek boryka się z wieloma problemami i często się buntuje. Dla rodziców to nie lada wyzwanie, ponieważ niejednokrotnie nie sposób zapanować nad wybrykami swojego dziecka.

Przekonała się o tym na własnej skórze pewna kobieta, która postanowiła ukarać swojego 12-letniego syna. Młody chłopak szybko się zemścił. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, patrząc na to, co zrobił.

Wybryk nastolatka

Tannisha McKinson jest TikTokerką, którą obserwuje 13,5 tys. osób. Kobieta uwielbia dzielić się swoimi życiowymi doświadczeniami. Tym razem pokazała swoim widzom coś, co z pewnością pozostanie w ich pamięci na długo.

Na opublikowanym przez nią wideo możemy zobaczyć, co zrobił jej 12-letni syn po tym, gdy mama zabrała mu telefon, aby go ukarać. Jak się okazuje, nastolatek zrobił wszystko, by ich dom wyglądał tak, jakby wtargnęli do niego złodzieje. Chłopak przewrócił meble i sprzęty, zrobił dziurę w ścianie, połamał blat, rozbił lustra, telewizor, okna i stolik.

@tannishamckinson

A 12 year old boy did this to his mother's house because she punished him by taking his phone guys comment and tel me what u would do if it's was your home

♬ original sound – Tannisha Mckinson

Internauci nie mogli uwierzyć, że 12-latek może być zdolny do czegoś takiego.
„Dosłownie, jakby przeszedł huragan albo bomba wpadła. Pozostaje wezwać policję i umieścić dzieciaka w ośrodku wychowawczym. Nie widzę innej opcji” – czytamy w komentarzach.

„Okno życia, widzisz mnie? Nie wiem, co bym zrobiła” – pisze internautka.

„Ja myślałam, że trzęsienie ziemi było” – dodaje ktoś inny.

A Ty? Co zrobiłbyś na miejscu matki chłopca?