in

To zrobił syn panny młodej, gdy szła do ołtarza. Internauci łapią się za głowę.

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka, dlatego nic dziwnego, że pary młode chcą, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Przygotowania potrafią trwać miesiącami – wszystko po to, aby uroczystość była niezapomniana. Rzeczywistość jednak pokazuje, że nie zawsze możemy liczyć na to, że obejdzie się bez przeszkód.

Co jakiś czas do sieci trafiają nagrania ze ślubnych wpadek, które wprawiają internautów w osłupienie. Tym razem nie było inaczej! W roli głównej pojawił się syn panny młodej.

Nie tak to miało wyglądać

Na TikToku możemy znaleźć nagranie, na którym widać, jak panna młoda kieruje się w białej sukni do ołtarza. Atmosfera jest doniosła, jednak po chwili wszystko zamienia się w niemały dramat. W pewnej chwili kobieta odwraca się i uśmiecha. Parę sekund później na jej suknię ślubną wskakuje chłopiec, zupełnie tak, jakby to było łóżko.

Na nagraniu możemy usłyszeć okrzyki zebranych osób. Całe szczęście, pannie młodej nic się nie stało.

Pod materiałem pojawiło się wiele komentarzy. Niektórzy są zdania, że dzieci nie powinny uczestniczyć w tego rodzaju uroczystościach.

„Dlatego na moim weselu nie życzę sobie żadnych dzieci” – pisze internauta.

„To nie plac zabaw tylko miejsce, w którym jest głośna muzyka i alkohol” – dodaje ktoś inny.

„A później zdziwienie, dlaczego ludzie na wesela zapraszają bez dzieci” – czytamy.

Wielu internautów uważało jednak, że zachowanie kilkulatka miało swój urok.

 „To było w pewien sposób słodkie. Dobrze, że nie rozerwał sukni i że nikt się nie przewrócił”.

„To był jego ostatni podskok w życiu” – pisze rozbawiona kobieta.

@ladbibleireland Only in Ireland 🤦‍♂️ #fyp #ireland #irish #dublin #wedding #fail #lol #kids #kid #kidsoftiktok #viral #blowthisup #heatwave #summer #loveisland #irishhumour #banter #couple #jacques ♬ original sound – LADbible Ireland

A Ty? Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

źródło: parenting.pl