Zdjęcie ilustracyjne freepik.com
in

Wulgarna przemowa pana młodego wywołała burzę w sieci. „Natychmiast bym go zostawiła”

Ostatnio w sieci pojawiło się nagranie z wesela pewnej pary, które zelektryzowało internautów. Chodzi o przemówienie pana młodego, które zdaniem wielu osób było nieodpowiednie. Wypowiedź Michaela, pana młodego, była pełna wulgaryzmów i seksualnych aluzji.

Ceremonia zaślubin Michaela i Destiny Lentinich odbyła się w Plant City na Florydzie. Fotograf ślubny, relacjonujący całe wydarzenie, postanowił opublikować fragmenty na TikToku (@lensculture). Jednym z nich było przemówienie pana młodego, które opublikował również portal dailymail.co.uk.

W swojej przemowie Michael użył wulgarnego języka oraz nawiązał do życia seksualnego z Destiny. Wypowiedział m.in. zdanie, że potrzebuje jedynie tego, aby jego „brzuch był syty, a jądra opróżnione”. Następnie zasugerował, że jego żona powinna udać się na lekcje gotowania, ponieważ jego zdaniem nie radzi sobie w kuchni.

Mężczyzna kontynuował swoją przemowę, mówiąc że nie istnieje osoba, którą mógłby pokochać bardziej niż Destiny, z wyjątkiem aktorki Margot Robbie. Dodał również, że nie ma nic lepszego niż odgłosy dławienia się i trzaskanie wezgłowiem łóżka.

Na nagraniu widać Destiny, która zakrywa twarz kartką i stara się powstrzymać wstyd śmiechem. Zaskoczenie przemową pana młodego nie kryją również obecni goście oraz matka Michaela.

„Ponieważ jestem jego matką, zajmę się nim później, ma szlaban” – żartuje kobieta.

@lensculture You’re not gonna believe what he said in his vows! #weddingvows #groomsvows #ohhno #brideandgroom #weddingbloopers #weddingceremony #vowsgonewrong ♬ Full Heart Empty Balls – Jonathan Pajak

Wideo szybko zyskało na popularności, a w komentarzach internauci wyrażali swoje zdziwienie. Wielu z nich uważało, że pan młody przekroczył granice i tego typu słów nie powinno się używać podczas ceremonii zaślubin.

„Uciekałabym na jej miejscu”, „Ja bym się popłakała”, „Czułabym się upokorzona”, „Zbieram szczękę z podłogi. Czy on to naprawdę zrobił?”, „Natychmiast bym go zostawiła”, „Nie mogę sobie nawet wyobrazić, że można powiedzieć coś takiego na swoim ślubie”, „Jako prawnik rozwodowy widzę tylko czerwoną flagę”, „To smutne, że mówi tylko o jej fizyczności” – pisali internauci

Destiny, panna młoda, postanowiła stanąć w obronie swojego męża. Zadeklarowała, że kocha Michaela i jest bardzo zadowolona ze swojego ślubu. Dodała, że nie zmieniłaby niczego w tej sytuacji.

„Michael jest dla mnie za dobry – powiedziałam to wtedy, kiedy go poznałam, mówię to teraz i będę to powtarzać aż do śmierci. Tak naprawdę go nie znacie” – zakończyła Destiny.

@destiny010513 so about the wedding vows that have gone viral on tictok🤣🤣🤣 sorry not sorry #foryoupage #weddingvow #haterswillbehaters #bride #wedding #itiswhatitis #happywifehappylife #comical #sorrynotsorry #sweetdreams ♬ original sound – Destiny Lentini