in

Ogromna wpadka TVP podczas koncertu kolęd. Na dole ekranu pojawiły się szokujące napisy

Z okazji świąt Bożego Narodzenia w TVP pojawił się koncert kolęd. Podczas emisji programu doszło do wielkiej wpadki, która nie umknęła pewnej grupie widzów. Polacy przecierają oczy ze zdumienia. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał!

Pewna internautka włączyła napisy dla niesłyszących w czasie oglądania koncertu kolęd. Jak się okazało, słowa na pasku nijak miały się do tego, co było przedstawiane na ekranie. Doszło do ogromnej wpadki, która z pewnością pozostanie w naszej pamięci na długo. O czym mowa?

Wpadka w TVP

Wigilijny wieczór TVP był pełen niespodzianek. Wspaniały koncert kolęd jak zwykle umilił Polakom święta Bożego Narodzenia. Na ekranie pojawiło się jednak coś, co wprawiło Polaków w osłupienie. Wszystko zrelacjonowała niesłysząca internautka.

Stacja TVP udostępnia napisy dla niesłyszących, jednak zupełnie nie pasują one do tego, co widzimy na ekranie. Zamiast świątecznego kolędowania, pojawiły się napisy z losowego filmu.

Olsztyńska działaczka społeczna i polityczna Agata Szerszeniewicz postanowiła udostępnić na swoim Twitterze screen z programu świątecznego na TVP razem z napisami, które nie pasowały do koncertu kolęd: „Pójdę teraz do toalety i zaraz wrócę”.

„Na TVP1 leci koncert kolęd i jednocześnie napisy dla osób z niepełnosprawnościami z jakiegoś losowego filmu” – wskazuje Agata Szerszeniewicz.

Screen od razu wywołał uśmiech na twarzach internautów. Nie powstrzymali się oni od zostawienia po sobie komentarza:

„Jak odgadniesz tytuł filmu, to dostajesz wejściówkę na Sylwestra z TVP” – żartuje jeden z internautów.

„Dobrze wydane 2 miliardy złotych” – ironizuje kolejny.

Nie tak dawno polski rząd zapewnił wsparcie finansowe Telewizji Polskiej w wysokości niemal 2 miliardów złotych, jednocześnie odrzucając m.in. wnioski o przekazanie 500 mln zł na pomoce dydaktyczne w nauczaniu zdalnym, 200 mln zł na lecznictwo psychiatryczne i 60 mln zł na walkę z przemocą w rodzinie.

Źródło: Radio Zet