in

Prowadzący Polsatu zaliczył ogromną wpadkę. Nagranie w momencie stało się hitem sieci.

W sobotnim wydaniu „Nowy dzień” stacji Polsat News miała miejsce wpadka, która wprawiła widzów w osłupienie. Michał Cholewiński, który miał poprowadzić program, powiedział coś, czego nie powinien. Nie wiedział jednak, że jest już na wizji.

Nie ma wątpliwości co do tego, że prowadzący ma pecha. W październiku zeszłego roku został wyrzucony z Telewizji Polskiej za to, że skrytykował wyrok Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji w czasie emisji „Serwisu Info” na TVP Info. Tym razem również padło o parę słów za dużo.

Wpadka dziennikarza

2 października podczas emisji programu „Nowy dzień” w Polsat News poruszony został temat szczepień na koronawirusa. Prowadzący Michał Cholewiński nie zorientował się, że jest już na wizji i nie zdążył ugryźć się w język.

Dziennikarz skomentował materiał, który miał przeczytać podczas programu. Widzowie Polsatu usłyszeli, jak ironicznym tonem wykrzykuje:

„Tymczasem ponad połowa mieszkańców planety nie otrzymała jeszcze ani jednej dawki. Ku..a, to w kategoriach planety!”

Joanna Racewicz, druga prowadząca, starała się powstrzymać od śmiechu i powiedziała „Jesteśmy już na antenie”, po czym od razu zaczął się program.

Wpadka Cholewińskiego w momencie trafiła do sieci i pojawiło się pod nią mnóstwo komentarzy rozbawionych internautów.

Obejrzyj fragment programu poniżej:

Źródło: teleshow.wp.pl