in

Prezydent zaliczył ogromną wpadkę – nagranie stało się hitem w sieci. Jakim cudem tak się pomylił?

Tego nagrania internauci długo nie zapomną. Nikt nie przypuszczał, że taką wpadkę zaliczy sam prezydent. Choć na co dzień stara się być dobrze postrzegany przez społeczeństwo, ta jedna sytuacja pozostanie w pamięci każdego.

Na nagraniu możemy zobaczyć prezydenta Brazylii Jaira Bolsonaro, który znalazł ciekawy sposób na to, jak przekonać swoich wyborców. Jest znany ze swoich chwytów, które wprawiają społeczeństwo w zachwyt, jednak tym razem doszło do wpadki, która nikomu nie umknęła, a filmik od razu trafił do sieci.

Niespodziewane nagranie z prezydentem

Jair Bolsonaro w miniony poniedziałek zaliczył wpadkę, jakiej nie chciałby w swojej karierze żaden prezydent. Choć na co dzień robi wszystko, aby dobrze wypaść i być zapamiętany jako poważny człowiek, tym razem nie udało mu się zrobić dobrego wrażenia.

Do nietypowej sytuacji doszło podczas spotkania w mieście Aracaju, podczas którego prezydent rozmawiał z mieszkańcami na temat pandemii koronawirusa. W pewnej chwili Jair Bolsonaro złapał małego „chłopca” z tłumu i położył go na swoim ramieniu. Nie było to aż tak dziwne, gdyby nie fakt, że to wcale nie było dziecko, tylko… karzeł. Prezydent myślał, że robi sobie zdjęcie z małym chłopcem. Prawda była jednak inna.

Nagranie trafiło do sieci i ma już ponad dwa miliony wyświetleń. Internauci nie rozumieją, jakim cudem prezydent tak się pomylił – karzeł miał na sobie garnitur i maseczkę.

„Ta mina, gdy zdaje sobie sprawę, że to nie jest małe dziecko…” – komentuje jeden z internautów.

Sami zobaczcie!

Źródło: Fakt