in ,

Pan młody zaliczył niemałą wpadkę składając przysięgę. Duchowny nie wiedział, jak zareagować.

Ślub to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych dni w życiu każdej zakochanej pary. Trzeba jednak powiedzieć otwarcie – również jeden z najbardziej stresujących. Każdy chce, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, ale wpadki zdają się być po prostu nieuniknione. Jedna z nich sprawiła, że internauci nie mogli powstrzymać śmiechu. To po prostu trzeba zobaczyć!

Nagranie sprzed ołtarza w momencie wywołało prawdziwą burzę. Aż ciężko uwierzyć w to, co zrobił pan młody.

Wpadka na ślubie

Do ślubu pary szykują się miesiącami, ale i tak nie da się wszystkiego przewidzieć. Publiczne ślubowanie wiecznej miłości z pewnością nie należy do łatwych zadań. Wiele osób boryka się z ogromnym stresem.

Doskonałym przykładem na to jest pan młody, który rozśmieszył internautów do łez tym, co zrobił przed ołtarzem. Sam duchowny nie wiedział, jak się zachować.

Zakochana para składała przysięgę w kościele. Pan młody sięgnął po obrączkę i założył ją na palec swojej przyszłej żony, po czym pocałował pierścionek. Później kobieta podała mu rękę, którą powinien trzymać podczas przysięgi.

Mężczyzna stanął jak wryty i nagle pocałował partnerkę w dłoń. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał! Pan młody ewidentnie nie poradził sobie ze zjadającym go stresem.

Wszyscy zaczęli się śmiać, a mężczyzna szybko zrozumiał, że powinien zrobić coś zupełnie innego.

“Aha… No co, pierwszy ślub…” – skwitował pan młody.

Wszystko zostało obrócone w żart, który każdy wspomina z uśmiechem na ustach. Nagranie ze ślubnej wpadki opublikowano na YouTube. Niemal od razu pobiło rekordy popularności.

Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej!

Źródło: YouTube/Krystian Kniter