in

Nauczyciel nie wyłączył kamerki po zajęciach. Uczniowie osłupieli, gdy zobaczyli, co robi.

W ostatnim czasie doszło do sytuacji, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów. Po lekcji zdalnej nauczyciel zapomniał wyłączyć kamerę. Każdy widział, co robi ze swoją żoną. Nagranie trafiło do sieci i w momencie wywołało prawdziwą burzę.

Nie ma wątpliwości co do tego, że nauczanie zdalne nie do końca się sprawdza. Oprócz tego często dochodzi do szokujących zajść, głównie za sprawą niewyłączonej kamerki internetowej.

Ogromna wpadka nauczyciela

Pewien nauczyciel fizyki z katolickiej szkoły Educativa San Vicente de Paul w Palmira w Kolumbii jak zwykle poprowadził lekcję i pożegnał się z uczniami. Nie spodziewał się jednak, że wszyscy nadal patrzą na to, co robi. Nie wyłączył kamery po zajęciach i zaczął całować pierś swojej ukochanej. Uczniowie przecierali oczy ze zdumienia.

Pedagog podniósł bluzkę kobiety, nie wiedząc, że na wszystko patrzą nastolatki. Nagranie szybko trafiło do sieci i oburzyło wielu internautów. Dyrektorka szkoły nie mogła uwierzyć w to, co się stało.

„To była poważna sprawa, w której prowadzący zajęcia nauczyciel popełnił niewłaściwy czyn, który został nagrany przez niektórych uczniów” – mówiła w wywiadzie.

Nauczyciel postanowił, że przeprosi swoich uczniów. Nie miał pojęcia, że kamera dalej jest włączona.

Internauci stwierdzili, że pedagog jest nieodpowiedzialny. Znaleźli się jednak też tacy, którzy uważają, że to nic wielkiego i nie trzeba robić z tego sensacji.

A Wy? Co o tym sądzicie?

Źródło: Popularne.pl