in

Andrzej Duda zaliczył wielką wpadkę – Polacy nie pozostawiają na nim suchej nitki.

Andrzej Duda ostatnimi czasy często pojawia się w mediach społecznościowych. Doszło do wielkiej wpadki – zachowanie głowy państwa nie spodobało się Polakom. Czegoś takiego się nie spodziewaliśmy!

Prezydent rzucił wszystko i pojechał w Bieszczady. Jak widać na zdjęciu, które trafiło do internetu, zapomniał o istnieniu pandemii i sam nie stosował się do zaleceń, które obowiązują w naszym kraju.

Wpadka Andrzeja Dudy

Przed nadchodzącymi wyborami prezydent coraz częściej pojawia się w mediach, a także publikuje różnego rodzaju treści, które niekoniecznie podobają się Polakom. Na pewno można zaliczyć do nich zdjęcie z Bieszczad.

Widzimy na nim uśmiechniętego prezydenta obok bieszczadzkich leśników, który łamie obowiązujące zasady – nie ma na sobie maseczki, a także nie zachowuje wymaganej odległości.

Prezydent zapomniał o koronawirusie

Andrzej Duda opisał opublikowane zdjęcie, wyrażając tym samym wsparcie dla polskiej turystyki.

,,Dzisiaj rano podziwiałem piękne Bieszczady z Panem Kazimierzem Nóżką i Marcinem Sceliną z Nadleśnictwa Baligród. Odkrywajmy Polskę! Wspierajmy polską branżę turystyczną! To bardzo ważne” – możemy przeczytać na Twitterze Prezydenta.

Internauci szybko wypomnieli głowie państwa to, co zobaczyli. Prezydent sam nie stosuje się do zaleceń!

Katarzyna Lubnauer z Koalicji Obywatelskiej jasno wyraziła zdanie na temat zdjęcia opublikowanego przez prezydenta.

,,A Ty się Polaku męcz na pustej ulicy w maseczce. A w restauracji też będziesz mógł usiąść tylko sam lub z rodziną i to dopiero, jak je otworzą. Chyba że to nieznana rodzina wspólnie zamieszkująca z @AndrzejDuda? Twoje prawa są lepsze niż nasze?” – pisze Lubnauer na swoim oficjalnym profilu.

Źródło: pomponik.pl / Miniaturka: flickr/Presidencia de la República Mexicana (CC BY 2.0)