in

Wojskowy pies został zabrany od swojego przyjaciela sierżanta. 2 lata później spotykają się ponownie

Więź pomiędzy emerytowanym sierżantem Jason Bosem i jego wojskowym psem Cici jest naprawdę wyjątkowa. Byli razem na ponad 100 misjach i spędzili ze sobą ponad 5 lat, chroniąc się nawzajem i dając sobie nawzajem bardzo potrzebną miłość i towarzystwo.

Cici była odpowiedzialna za wykrywanie bomb i znajdowała się na frontach wojskowych, chroniąc swoich kolegów przed nieprzewidzianym zagrożeniem na całym świecie, w tym w Niemczech, Kuwejcie i Iraku. Kiedy sierżant Bos został odesłany do domu, wojsko zdecydowało, że praca Cici jeszcze się nie skończyła. Służyła w rozdartych wojną regionach przez kolejny rok.

Kiedy w końcu Cici przeszła ,,na emeryturę”, sierżant Bos skakał z radości. Zaczął starać się o to, aby mogła zostać z nim na zawsze. Kiedy w końcu powróciła do kraju, Bos czekał na nią na lotnisku, podobnie jak dziesiątki dziennikarzy. Jej historia zwróciła uwagę lokalnych mediów.

 
Na poniższym filmiku widzimy, że Cici rozpoznaje głos Bosa i z zadowoleniem skacze, widząc swojego starego przyjaciela. Cieszymy się, że ta chwila została uwieczniona na kamerze.
 
Mamy nadzieję, że czas sierżanta Bosa i Cici będzie pełen miłości i radości! Wspaniale jest oglądać takie filmy jak ten i mieć nadzieję, że wszystkie psy w służbie wojskowej uzyskają podobnie wspaniałe przejścia na emeryturę ze swoimi przyjaciółmi.
 
Odtwórz wideo poniżej, a zobaczysz, jak Cici spotyka się ponownie z sierżantem Bosem!