in ,

Lada moment do Polski wkroczą obce wojska? – Jackowski miał szokującą wizję.

Krzysztof Jackowski to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Jasnowidz często dzieli się z nami swoimi wizjami dotyczącymi tego, co stanie się w naszym kraju czy też na świecie. Jego przeczucia nieraz okazały się słuszne i miały odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Według jasnowidza z Człuchowa już niebawem do Polski wkroczą obce wojska. Jest się czego obawiać?

Szokująca przepowiednia Jackowskiego

Od początku pandemii usłyszeliśmy już niejedną wizję jasnowidza z Człuchowa. W ostatnim czasie mówił on, że wojsko wkroczy na ulice naszego kraju. Teraz Jackowski zdradza szczegóły, tego nikt się nie spodziewał.

Według niego już niebawem na południu Polski mają się pojawić wojska niemieckie. Podobnie ma się stać w Czechach. Jackowski podkreślił, że nie musimy się obawiać, ponieważ wojska niemieckie wkroczą do Polski za naszą zgodą.

„Rejon Wrocławia, południa Polski, ale Wrocławia, widzę tam wojska, ja je nazwałem wojska niemieckie. Ale absolutnie nic złego się nie dzieje w naszym kraju. To tak, jakby te wojska wchodzą za zgodą naszego kraju, wchodzą, bo tu jest miejsce odpowiednie. Mam wrażenie, że te wojska wchodzą właśnie w rejon Wrocławia, Wałbrzycha. I podobnie się dzieje w Czechach” – stwierdził.

Jasnowidz podejrzewa, że wojska pojawiają się w Polsce w związku z dramatyczną sytuacją epidemiologiczną i będą miały pomóc w walce z koronawirusem.

„W tym czasie, poza tym wszystkim dzieje się, tak to nazwałem, straszna granda w Polsce. To dopiero będzie uderzenie na rząd, tak to nazwałem. Nie wiem, o co chodzi, tak to poczułem. Powód tej grandy będzie przesadzony. I dalej skupiając się, czuję, że do Polski zjeżdża pełno wojska, ale tu się nic nie dzieje. Tylko przyjeżdża wojsko. Wschodnie granice i Wrocław, a też Wałbrzych, te rejony, będą obstawione wojskiem. Ale tu się nic nie dzieje. Tu jest ważne zdanie, mam je zapisane, ale dzień po tym, jak je zapisałem, coś się wydarzyło tam i nie wiem” – mówi jasnowidz z Człuchowa.

Jasnowidz z Człuchowa uspokoił widzów, mówiąc, że Polska nie musi obawiać się konfliktów zbrojnych, ale miał również niepokojącą wizję dotyczącą Turcji. Według niego dojdzie tam do „wybuchu ognia” i wielkiego konfliktu.

„Turcja płonie, wielki ogień, wybucha konflikt, ale nie u nas, w Turcji (…) W Turcji będą dwa rządy, jeden rząd zdradzi Turcję” – przepowiada Jackowski.