in ,

Wojciech Glanc ostrzega Polaków, ma się stać już niebawem. „Ja się bardzo obawiam”

Wojciech Glanc po raz kolejny nie ma dla nas dobrych wiadomości. Jasnowidz w swojej najnowszej wizji postanowił skupić się na tym, co czeka Polaków w najbliższych miesiącach. Jego słowa szokują i niepokoją.

Według wizjonera będziemy mieli do czynienia z głodem i problemami finansowymi. Przekazał, która grupa osób zmierzy się z największymi problemami.

Niepokojące słowa Wojciecha Glanca

Nie ma wątpliwości co do tego, że Wojciech Glanc jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w naszym kraju. Co ma tym razem do przekazania?

„Mam odczucie, że okres wakacyjny przejdzie dosyć spokojnie. Ja bym się najbardziej obawiał końca wakacji, wtedy zaczniemy zauważać to, jak ceny lecą do góry” – powiedział za pośrednictwem Interii.

Jasnowidz przeczuwa, że najgorzej będą mieli emeryci.

„Ja jednak bardzo obawiam się jednej rzeczy – że będziemy coraz więcej słyszeć o emerytach przymierających wręcz głodem. Że to będzie coraz więcej osób wyciągających rękę na ulicy” – podkreśla Glanc.

„Usłyszymy o ludziach, którzy samobójstwa popełniają, bo nie wyrabiają z kredytami. Ja się bardzo obawiam. Będzie też migracja – ludzie będą ze swoich mieszkań wracać do rodziny, żeby „wyrobić”. Obawiam się tego potwornego wzrostu cen” – zaznacza.

Oprócz tego Glanc przewiduje problemy z dostępem do prądu pod koniec 2022 roku.

„Ja widzę kiepsko ten ostatni kwartał tego roku. Chciałbym mieć dobre wrażenia, ale obawiam się, że to będzie, jak w latach 80. ’20-sty stopień zasilania’. Ten rok będzie ciężki” – podsumował.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!