in

Do sieci trafiło niepublikowane dotąd nagranie Wodeckiego. Fani nie kryją wzruszenia, niesamowite.

Do sieci trafiło wzruszające nagranie z udziałem Zbigniewa Wodeckiego. Odnaleziono je po 15 latach. Fundacja imienia zmarłego artysty zaprosiła Joannę Kulig, by ta zaśpiewała „Cichą noc” razem z muzykiem. To naprawdę wyjątkowy występ. Fani są zachwyceni.

Takiego prezentu na tegoroczne święta nikt się nie spodziewał. Nieopublikowane dotąd nagranie z udziałem Zbigniewa Wodeckiego w momencie wzruszyło wszystkich internautów.

„To nasza świąteczna niespodzianka, ale i ogromna potrzeba, aby podzielić się z naszą publicznością czymś szczególnym. Pod koniec trudnego roku wszyscy szukamy ciepła i nadziei. Muzyka niesie je nieustannie, a ten duet ma właśnie taką dobrą, pełną nadziei aurę” – czytamy pod opublikowanym nagraniem w serwisie YouTube.

Niezwykłe nagranie ze Zbigniewem Wodeckim

Ten rok bez wątpienia był trudny dla każdego. Pandemia koronawirusa wywróciła nasze życie do góry nogami i sprawiła, że musieliśmy pożegnać się z niektórymi ze swoich planów i skupić na bezpieczeństwie swoim i bliskich.

Tym bardziej ucieszyło nas nagranie upamiętniające zmarłego artystę. Kolęda „Cicha noc” w wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego i Joanny Kulig chwyta za serce i z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

„Z radością prezentujemy naszą „Cichą noc” tuż przed tegorocznym Bożym Narodzeniem jako tę kolędę, która w magiczny sposób rozpięta jest między niebem a ziemią” – czytamy pod nagraniem opublikowanym na kanale WodeckiTwistFestival.

Zbigniew Wodecki był wspaniałym artystą o niezwykłym głosie. Zmarł trzy lata temu w wyniku udaru mózgu.

„Mimo niezwykłej woli życia i starań lekarzy udar dokonał nieodwracalnych obrażeń. Odszedł od nas w dniu 22 maja w jednym z warszawskich szpitali. Żona i dzieci byli przy nim” – ogłoszono w komunikacie, który pojawił się na jego oficjalnej stronie.

To nagranie pozwoli nam zatrzymać się na chwilę i poczuć magię świąt, a także wspomnieć wspaniałego artystę, którego niestety jest z nami już tylko w naszych sercach.

Koniecznie obejrzyjcie je poniżej:

Źródło: Interia