in ,

Właściciel husky chciał je nieco przestraszyć. Mina tego psa przeszła do historii.

Husky to wspaniały psy, które emanują pozytywną energią. Na internecie możemy znaleźć mnóstwo śmiesznych filmów z nimi w roli głównej.

Jeden z właścicieli psów tej rasy postanowił przeprowadzić w ostatnim czasie pewien ciekawy eksperyment. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał!

Eksperyment, który przebiegł nieco inaczej niż sobie wyobrażano

Podczas gdy husky jadł przysmak, właściciel postanowił wkroczyć do salonu w przebraniu. Chciał sprawdzić, jak zachowują się jego pupile na widok kogoś obcego. Nie spodziewał się jednak takiej reakcji. Na szczęście wszystko zostało nagrane, dzięki czemu możemy zobaczyć to, co się stało!

Mężczyzna chciał wystraszyć swoje czworonogi i zobaczyć, jak się zachowają – aby go nie rozpoznały, użył nawet dezodorantu niwelującego zapach.

Założył maskę wilka, która podkreślała halloweenowy nastrój. Poza tym miał na rękach pluszowe łapy, a na nogach sportowe buty. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę oszałamiająco!

Bezcenna mina psa

 
Sky i Kakoa, dwa urocze husky, wzięły udział w zaplanowanym eksperymencie. Choć z pewnością nie zareagowały tak, jak by chciał tego właściciel, filmik opublikowano w sieci i szybko zdobył rzeszę fanów.
 
Jeden z czowornogów, Sky zrobił minę, która przeszła do historii.
 
,,Sky zareagowała w strasznie śmieszny sposób podczas gdy Kakoa po prostu chciał ukryć swoją kość przez nowym gościem” – czytamy pod zamieszczonym filmikiem.
 
Podziel się tym zabawnym nagraniem – na pewno rozśmieszy każdego z twoich znajomych!

Źródło: Kochamy Zwierzaki