in ,

Włamywacz goni po schodach 9-latka samego w domu. Nagle dzieje się coś zupełnie nieoczekiwanego!

Pozostawienie dziecka samego w domu to zawsze ogromny dylemat i strach. Nawet jeśli dziecko jest odpowiedzialne i można mu ufać, może wydarzyć się sytuacja, której nie mogliśmy przewidzieć.

Matka 9-letniego Shane’a zostawiła go samego w domu, gdy pojechała odebrać jego młodsze rodzeństwo. Nigdy nie pomyślałaby, że przyjdzie mu się zmierzyć z tak przerażającą sytuacją – włamywaczem…

„Byłem wtedy na górze. Byłem pewien, że to mama wróciła, bo ktoś próbował otworzyć drzwi. Sądziłem, że próbuje otworzyć drzwi swoimi kluczami” – powiedział Shane reporterom.

Niestety to nie była mama Shane’a. To był włamywacz.
Kiedy dostał się do domu Shane stał na schodach. Zaskoczony jego obecnością włamywacz zaczął go gonić. Chłopiec rzucił się do ucieczki.

„To trwało chwilę, a ja byłem okropnie przerażony. Byłem sam w domu, nie wiedziałem kto to jest”


 
„Ten facet zaczął mnie gonić po schodach do góry. Wtedy zawołałem mojego psa, który się na niego rzucił” – powiedział Shane
 
Suczka chłopca o imieniu Baby Girl natychmiast przybiegła na ratunek. Rzuciła się na intruza. Po chwili napastnik uwolnił się z zębów psa i udało mu się uciec i wsiąść do srebrnego samochodu. Zobaczył to sąsiad, który natychmiast zadzwonił po matkę chłopca i policję.
 

 
Poszukiwania nadal trwają, na szczęście historia zakończyła się szczęśliwie dla chłopca. Kto wie co groziłoby mu gdyby włamywacz go złapał, a w domu nie było jego psa?