in

Nie do wiary, co Putin zrobił na wizji. Widzom odebrało mowę.

Władimir Putin w ostatnim czasie zrobił coś, co wstrząsnęło państwowymi mediami w Rosji. Mowa o tym, w jaki sposób… złapał ołówek, który spadał z biurka! Internauci przecierają oczy ze zdumienia. To po prostu trzeba zobaczyć.

Nie do wiary, co zrobił Putin na wizji

Prezydent Rosji był gościem programu „Moskwa. Kreml. Putin”, którego gospodarzem jest Władimir Sołowjow. Odcinek pojawił się na kanale Rossija-1. Mając na względzie sytuację epidemiologiczną w kraju, rozmowa odbywała się zdalnie.

Podczas zadawania kolejnych pytań z biurka prezydenta Rosji zaczął staczać się ołówek. W ostatniej chwili został złapany przez Putina w sposób, który zszokował niejednego widza.

Sam prowadzący był pod wielkim wrażeniem. Zapytał nawet podczas wywiadu, czy prezydent byłby w stanie to powtórzyć. Nie miał najmniejszych wątpliwości co do tego, że Władimir Putin „nie stracił swoich umiejętności sztuk walki”.

„Jego reakcje były fantastyczne, najwyraźniej nadal jest w świetnej kondycji, nie stracił swoich umiejętności sztuk walki. Pawle (gość programu – przyp. red) też musisz ćwiczyć tak dużo, jak tylko zdołasz” – ekscytował się Sołowjow.

Obejrzyjcie nagranie poniżej:

Źródło: o2.pl