in ,

Ksiądz Piotr dokonał „odkrycia” w pokoju studentów. Nagranie podbija sieć.

W ostatnim czasie na TikToku furorę zrobił fragment wizyty duszpasterskiej jednego z księży. Kolęda miała miejsca w akademikach Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich. Głównym bohaterem nagrania jest ks. Piotr Wachowski.

Duchowny znalazł w pokoju studentów coś, co nie umknęło uwadze internautów. To po prostu trzeba zobaczyć!

Wizyta duszpasterska

Pandemia koronawirusa przyczyniła się do pogorszenia stanu psychicznego wielu ludzi. Na tym właśnie postanowiono się skupić podczas tegorocznej kolędy w akademikach Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich. Powstała bardzo ważna akcja „Wake up!”. Na czym polega?

„Izolacja, złe samopoczucie, brak aktywności, osłabiły nie tylko odporność naszego organizmu, ale również psychiki i ducha. Dlatego, poprzez artystyczne zaangażowanie i radosną ewangelizację, chcemy zaprosić studentów do solidnego, pozbawionego marazmu i apatii, zaangażowania się w twórcze przeżywanie codzienności” – tłumaczy ks. Piotr Wachowski.

Organizatorzy tegorocznej kolędy w akademikach to Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „Martyria”.

Fragment wizyty duszpasterskiej pojawił się na TikToku. Ciężko się nie uśmiechnąć, oglądając to wideo! Duchowny znalazł w pokoju studentów wysypujące się z worków puszki po piwach.

„Ksiądz nas kolędą zaskoczył w akademiku, a tam 200 puszek po piwach” – dodaje autor nagrania pod filmem.

„Ksiądz Piotr jest najlepszym księdzem, jakiego znam, od kilku lat mam z nim religię”, „Nie no, złoto”, „nie mogę” – komentują internauci.

Obejrzyj to zabawne nagranie poniżej!

@_mancik_ Ksiądz nas kolędą zaskoczył w akademiku A tam 200 puszek po browarach na ziemi😅😂#akademik #funny #smieszne #ksiądz #kolęda #dc #foryou ♬ dźwięk oryginalny – Mateusz Dąbkowski

Źródło: tiktok