in ,

Ksiądz Piotr dokonał „odkrycia” w pokoju studentów. Nagranie podbija sieć.

Nagrany fragment wizyty duszpasterskiej jednego z księży zrobił furorę na TikToku. Kolęda miała miejsce w akademikach Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich. Głównym bohaterem nagrania jest ks. Piotr Wachowski.

Duchowny znalazł w pokoju studentów coś, co nie umknęło uwadze internautów. To po prostu trzeba zobaczyć!

Wizyta duszpasterska

W akademikach Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich powstała bardzo ważna akcja „Wake up!”. Na czym polega?

„Izolacja, złe samopoczucie, brak aktywności, osłabiły nie tylko odporność naszego organizmu, ale również psychiki i ducha. Dlatego, poprzez artystyczne zaangażowanie i radosną ewangelizację, chcemy zaprosić studentów do solidnego, pozbawionego marazmu i apatii, zaangażowania się w twórcze przeżywanie codzienności” – tłumaczy ks. Piotr Wachowski.

Organizatorzy kolędy w akademikach to Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „Martyria”.

Fragment wizyty duszpasterskiej pojawił się na TikToku. Ciężko się nie uśmiechnąć, oglądając to wideo! Duchowny znalazł w pokoju studentów wysypujące się z worków puszki po piwach.

„Ksiądz nas kolędą zaskoczył w akademiku, a tam 200 puszek po piwach” – dodaje autor nagrania pod filmem.

„Ksiądz Piotr jest najlepszym księdzem, jakiego znam, od kilku lat mam z nim religię”, „Nie no, złoto”, „nie mogę” – komentują internauci.

Obejrzyj to zabawne nagranie poniżej!

@_mancik_ Ksiądz nas kolędą zaskoczył w akademiku A tam 200 puszek po browarach na ziemi😅😂#akademik #funny #smieszne #ksiądz #kolęda #dc #foryou ♬ dźwięk oryginalny – Mateusz Dąbkowski

Źródło: tiktok