in

Niepokojąca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Mówi o „nowej rzeczywistości”

Krzysztof Jackowski, znany polski jasnowidz, ponownie zaskoczył swoich licznych widzów na YouTubie nową przepowiednią. Jego wizje, śledzone przez ponad 300 tysięcy subskrybentów, często budzą kontrowersje i skłaniają do refleksji nad przyszłością. Na początku czerwca, Jackowski podzielił się kolejną intrygującą prognozą dotyczącą globalnych zmian.

Wizja Jackowskiego

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, od lat dzieli się swoimi wizjami na temat przyszłości za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jego kanał na YouTubie śledzi ponad 300 tysięcy osób, które z niecierpliwością czekają na nowe przepowiednie. Jackowski zyskał popularność dzięki swoim precyzyjnym i często trafnym prognozom. W najnowszym nagraniu opowiadał o swojej wizji nowego porządku świata, zwracając uwagę na zmiany, jakie zachodzą w naszym codziennym życiu.

W swoim najnowszym nagraniu, Krzysztof Jackowski podkreślił, że coraz rzadziej korzystamy z gotówki, a częściej sięgamy po karty płatnicze i bankowość elektroniczną. Według jasnowidza, ta zmiana pozwala na łatwiejszą inwigilację. „My jesteśmy bardzo wygodni, nam się wydaje, że my nie damy sobie z rąk pieniędzy wydrapać… To jest nieprawda, my sami ten pieniądz oddajemy i właściwie pieniądz w ręce w tej chwili zaczyna być już jakimś archetypem” – mówił Jackowski.

Jackowski twierdzi, że nasz styl życia ulega znacznym zmianom, a my stajemy się coraz bardziej podatni na manipulację ze strony polityków i mediów. Według niego, proces ten zyskał na sile wraz z wybuchem pandemii koronawirusa. „Zobaczcie, zaczęła się najpierw zaraza. […] Pandemia zamieniła się w wojnę. Wojna na Ukrainie – zagrożenie wojenne. Czyli zwróćmy uwagę. Od marca 2020 roku jesteśmy w lęku, w lęku medialnym” – analizował jasnowidz.

Refleksje nad przyszłością

Jasnowidz zwraca uwagę, że od momentu wybuchu pandemii koronawirusa, żyjemy w ciągłym strachu. W jego opinii, to właśnie lęk stał się narzędziem, za pomocą którego możemy być łatwiej kontrolowani. „Raptem zaczęła się wojna na Ukrainie, a zaraza w dziwny sposób się zawinęła. […] A jeżeli to są schody do nowej rzeczywistości?” – zastanawia się Jackowski, sugerując, że te wydarzenia mogą być częścią większego planu mającego na celu podporządkowanie społeczeństwa.

Krzysztof Jackowski w swoich wizjach często porusza tematy związane z wolnością osobistą i wpływem mediów na nasze życie. Jego najnowsza przepowiednia jest kolejnym przypomnieniem o tym, jak łatwo możemy poddać się manipulacji i rezygnować ze swoich praw i wolności.